2737
2734
عنوان

بازی حدس اهنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

]

دار و ندار این زن فقط تو هستی 

کاشکی از اول من میدونستم معنیه ی حرفایی که میگی نمیدونی

آخی یادش بخیر این آهنگ شما چند سالته 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
اره اهنگاشو زیاد گوش میدم❤

ع چه عالی توهین به کسی نمیکنم ولی خداروشکر یه آدم دیدم ❤️❤️❤️خیلی خوشحال شوم مثل خانواده میمونی برام 

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
2731
تتلو

این آهنگش م هست که میگه خیلی وقتا کم آوردم خدافظی کردم 

دستامو ول نکن که تعادل ندارم اونم قشنگه 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
اره همه بهش هیت میدن متاسفانه😂🤦🏻‍♀️ عزیزمم❤🫀

نمیتونم مستقیم بگم ولی ردیف سوم آلبوم یین یانگ از پایین دومی😂😂😂

فدات بشم آجییی واقعی❤️❤️

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
2740
این آهنگش م هست که میگه خیلی وقتا کم آوردم خدافظی کردم  دستامو ول نکن که تعادل ندارم اونم قشنگ ...

آره دستای منو ول نکن که تعادل ندارم 

ادا اتفاقی نمونده که براتو درارم🥺

آره دستای منو ول نکن که تعادل ندارم  ادا اتفاقی نمونده که براتو درارم🥺

قشنگه تتلو یه زمانی عالی بود 

چیکارش کردن واقعا حیف 

قشنگه تتلو یه زمانی عالی بود  چیکارش کردن واقعا حیف

تلو همیشه عالی بوده و هر روز بهتر از قبل و عالی هست درسته خیلی اذیتش کردن ولی همیشه در حال پیشرفت بوده و هست