2733
2734
توجه،محبت،غر نزدن، گیر ندادن، تعریف کردن ازشون، اینکه ازشون کمک بخوای(حتی اگه خودت راه حل اون مشکل ر ...

مردی که بگه درگیرم نشو ولی دوستت دارم ونباشی انگاریه چیزکم دارم وبهت عادت کردم ولت نمیکنم هیچوقت. به نظرتون دوسم داره یانه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تهشم گل رز و نمیخواد بوته خار نصیبش میشه

اره واقعا ، دیگه کسی ک اینجوره بایدم خار گیرش بیاد ، 

ک هر دقه تیغش بره تو ک و ... معذرت میخوام ، ک قدر بدونه 

متاهل و متعهد ،عاشق همسر و بچه هامم                                 همسرم همسفرم ، دخترم همنفسم ، پسرم تاج سرم      
2731
تو باید مرد میشدی😂 محبتات بیشتر به درد خانما میخوره

نهه حالا ابراز احساساتم اینجوریه 

ولی خودم خیلی ناز و ارومم برعکس شوهرم اون گنده و یوقوره من ظریف و ناز اون عصبیه من اروم اروم اون خشنه من رمانتیک رفتارام مردونه نیست اصلا

واسه چی میره زیر سوال؟

یکی بیاد بهت بگه چقدر تو قدرتمندی،چقدر قوی هستی،پیشت حس امنیت میکنم.حس زنانگیت رفته رفته کم میشه وشبیه مردا میشه شخصیتت.

اما یکی بهت بگه چقدرنازی،مخربونی،گوگولی هستی،انرژی زنانه ت بیشتر میشه

S💫M
اره واقعا ، دیگه کسی ک اینجوره بایدم خار گیرش بیاد ،  ک هر دقه تیغش بره تو ک و ... معذرت میخوا ...

منظورم بیشتر این آدمای هول بود که مجرد و متاهل فرقی واسشون ندارع،خودشم قبول ندارع ک هوله ادعای خوبی میکنه معاشرتم خوبه به همه هم خوبی میکنم

از سر بامی که پریدیم،پریدیم🌱دل ز هرکس که بریدیم،بریدیم
میشه بیشترتوضیح بدید. چه رفتاری کنیم فکرنکنه آویزونش شدیم؟

هن باشی هم نباشی خودت تماس نگیری از هر ۱۰ تا زنگ خودت ۱تماس بگیری .تو قطع کننده تلفن باش تو تموم کننده قرار باش .دستت تو جیب خودت باشه ازش چیزی نخواه 

کل تعریف من همینه چقد خوشگلی یا دیگه خیلییی بخوام شلوغش کنم میگم لبات و دوس دارم دیگهه ته تهش اینه ه ...

اآخه ایناشدتعریف ؟انگارتوشوهرشی عزیزم  

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
نهه حالا ابراز احساساتم اینجوریه  ولی خودم خیلی ناز و ارومم برعکس شوهرم اون گنده و یوقوره من ظ ...

عزیزم منظورم زمخت بودن رفتارت نبود

منظورم این بود که حرفای عاشقنت بیشتر قلب یه خانم رو نرم میکنه تا آقا😁

اینکه آروم و نازی خودش یه پوئن مثبته که نصف راه رو رفتی

فقط باید به جای خوشگلی کلمات دیگه بگی

2706