2737
2739

عزیزم یه جایی گفتی اگ پسر داشته باشم میذارم هیراد توی شناسنامه ولی علی صدا میکنم..

برعکس این رو من زیاد دیدم که اسم مذهبی توی شناسنامه ولی غیرمذهبی صدا کنن. برام جالب بود شما چرا برعکس این کارو میخوای انجام بدی؟

میشه واسه من و خانوادم یه صلوات بفرستید؟💚
عزیزم یه جایی گفتی اگ پسر داشته باشم میذارم هیراد توی شناسنامه ولی علی صدا میکنم.. برعکس این رو من ...

حقیقتش نمیدونم طرز فکرم درسته یا نه 

تو خانواده ما همه اسمامون مذهبیه یعنی من سمیه غیر مذهبیشونم 

خواهر برادرم مدرسه که میرفتن به مامانم میگفتن چرا اسم ما رو مذهبی گذاشتی یا اعتراضایی مثل این 

من حس میکنم اگه بخوام اسم مذهبی رو برای بچم بذارم و یروزی این حرف ازش بشنوم با این که بچست شاید درک نمیکنه اما خیلی حالم بد میشه 

بعد از یه سنی که بگذره بچه یا لایق اسمش و عاشق صاحب اسمش میشه یا متاسفانه شایستگی اسمش و نداره و به اسمش بی حرمتی میکنه 

انقدر زیاد دیدم مثلا طرف اسمش علی هست ولی اصلا امام علی و قبول نداره و میگه فلان و بهمان . انقدر ناراحت میشم بی حرمتی میکنن به صاحب اسماشون تو ایران که فوق العاده سخته اسم مذهبی و عوض کنه

تو پستای بعد گفتم دلم میخواد یجوری آموزشش بدم و عشق امام علی رو تو دلش جا کنم که خودش بیاد بگه من دوست دارم شناسنامم علی باشه 

دلم میخواد قدر اسمشو بدونه نمیخوام فکر کنه چیزی رو به زور بهش تحمیل کردم

شایدم من اشتباه میکنم شاید بعدا نظرم عوض شد کلا علی گذاشتم ولی فعلا نظر من اینه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حقیقتش نمیدونم طرز فکرم درسته یا نه  تو خانواده ما همه اسمامون مذهبیه یعنی من سمیه غیر مذهبیشو ...

عزیزم

این طرز فکر رو خیلی بیشتر از برعکس این کار یعنی شناسنامه رو مذهبی گذاشتن و غیرمذهبی صدا کردن دوست داشتم❤️

میشه واسه من و خانوادم یه صلوات بفرستید؟💚