2733
2734
عنوان

پسر مهمونو کتک زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1762 بازدید | 67 پست
بله برا من هم پیش اومده ولی سعی کردم صبور باشم و نهایتن اخم کنم بهش 

خب هر وقت کسی شما رو هل داد و بهتون بی ادبی کرد صبور باشید 

دارای گواهینامه رانندگی . دارای یک عدد پراید😂😂😂😂
اره معلومه اینا رو جلوش گفتن که این یاد گرفته وتکرار میکنه. چه ننه بابای پررویی داشته واقعا وقتی دید ...

کاملا مشخص بود حرفای پدر مادرشو تکرار میکنه. اره بابا برن گمشن تا حالا نبودن از این به بعدم نباشن همشون حسودن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید من بیکار بودم فضولی کردم  حسودیم شد بهت کل تاپیک هارو خوندم  شرمنده 🤭🙈

خواهش میکنم راحت باشید 

حسادت لازم نیس چون واقعا زندگیم زجر اور بوده اره الان ادم موفقی شدم ولی اخه اعصاب و روان و بدنم از بین رفته 

2731

اگ در عین حال ک بچه این حرفا رو زد تو پدر مادر ش. هیچ واکنشی نشون ندادن خوبش کردی،ولی در کل باید تحمل میکردی تا خبر مرگشون میرفتن دیگ زنگ میزدی حرف دلتو میزدی میگفتی دیگ رفت آمدی باتون ندارم بجای مهمونی رفتن بچتون ببرین پیش ی روانشناس

واقعا عصبی شدم شما یکی اینجوری بیاد خونه بهت بی احترامی کنه چیکار میکنی

حق داری عصبی بشی منم باشم خیلی عصبی میشم ولی قبلش به پدرو مادرش تذکر میدادم حواستون به بچه باشه چی میگه 

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
2740