2737
2734
عنوان

دلم از شوهرم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 59 پست
چشم ممنون  همون فکر کنم انقد ب خودم گفتم دوسش ندارم انقد کلیپای اینطوری دیدم ذهنمم تغییر کرده ...

اصلا ازین کلیپ ها نبینید چون خیلی هاشون اصلا پایه علمی ندارن و صرفا فردی بر حسب احساسات لحظه ای درستشون کرده

با افکار منفی خودتون به خودتون ستم نکنید و مطمئن باشید با ذهن باز بهتر عمل میکنید 🫂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا ازین کلیپ ها نبینید چون خیلی هاشون اصلا پایه علمی ندارن و صرفا فردی بر حسب احساسات لحظه ای درست ...

اصلا نمیدیدم همین چندوقته دیدم کلا حسم داغون شده.  اره حتما باید رو خوردم کار کنم اول. ممنون ک یادآوری کردین

مورد یعد اینکه اصلا نگران نباشید همه روابط چنین چالش هایی دارن ک مطمئنا با مدیریت درست شما مشکل حل میشه ان شاءالله اگه شما بهم بریزید و شوهرتون هم همینطور دیگ رابطه رو هوا میره 

2742
اصلا نمیدیدم همین چندوقته دیدم کلا حسم داغون شده.  اره حتما باید رو خوردم کار کنم اول. ممنون ک ...

گاهی ما حالمون بده خودمون بدترش میکنیم با آهنگ یا کلیپ و متن 

مراقب لین مسئله باشید

ببینید عزیز شما وقتی ناراحته چطور باهاش همدلی میکنید و راهکار میدید؟ همونکار رو با خودتون کنید حتما

مورد یعد اینکه اصلا نگران نباشید همه روابط چنین چالش هایی دارن ک مطمئنا با مدیریت درست شما مشکل حل م ...

فقط خدا خدا میکنم ک باز بتونم دوسش داشته باشم 

فقط خدا خدا میکنم ک باز بتونم دوسش داشته باشم 

اجتمال خیلی زیاد موقتی هست نگران نباشید 

فقط باید تلاش کنید ازین بدتر نشه اوضاع و خب ایشون هم مطمئنا تلاش شما رو متوجه شدن ک بهش اشاره کردن ، ایشون هم باید مشتاق درست کردن اوضاع باشن

2738

منم دقیقا حس/شمارو دارم ولی دلایلم با شما فرق میکنه یه بار توی دعوا بهو حرف زشت زد و یه بارم توی به دعوای دیگه به خواهرم جلوی روی خودش/فحش بد داد ازون موقع به بعد کلا کلا از دلم بیرون رفت و من فقط و فقط بخاطر بچه هام دارم تحملش میکنم .

اجتمال خیلی زیاد موقتی هست نگران نباشید  فقط باید تلاش کنید ازین بدتر نشه اوضاع و خب ایشون هم ...

من ک تصمیممو گرفتم اروم تر از قبل باشم بیشتر بخاطر بچم. ولی خب شوهرم این مدلمو دید و گفت منم بهتر میشم ولی من چیزی ازش ندیدم ک خوشحالم کنه

منم دقیقا حس/شمارو دارم ولی دلایلم با شما فرق میکنه یه بار توی دعوا بهو حرف زشت زد و یه بارم توی به ...

ولی نباید بزاریم ب این مرحله برسه. اینطوری بیشتر از همه خودمون آسیب میبینم. چون اونا اصلا با خودشون نمیگن عههه زنم ی مدته بهم نگفته دوسن داره برم ببینم چشه. 

خیلی نفهمن

2706