2733
2734
عنوان

خاطره خنده دار

| مشاهده متن کامل بحث + 25341 بازدید | 2346 پست
علی هم همینه دقیقا اخلاقش همینه

ار گریه متنفرههه گریه میکنم سگ میش😂😂😂

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
ن ناراحت چی بخدا من دوسش دارم اون نمیتونه با من باشه یه چیزس شده دیگ نمیگه علی چیشده

ازش بپرس

دیدی حضوری ازش بپرس

باهاش دردو دل کن تا اونم دردو دل کنه

عشقم میگه ۱ تیر سربازیش تمومههههههههه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن ناراحت چی بخدا من دوسش دارم اون نمیتونه با من باشه یه چیزس شده دیگ نمیگه علی چیشده

باور کن صبور که باشی 

همه مشکلات حل میشن

عشقم میگه ۱ تیر سربازیش تمومههههههههه
2731

سلام عزیزم خوبی؟؟چخقرا

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
سلام گلم خوبم مرسی تو چطوریی سلامتیت عزیزم    

خوبم مرسییی 

خوشحالم برات عشقت زود داره برمیگرده😍😍😍

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻