2733
2734
علی هم همینه دقیقا اخلاقش همینه

ار گریه متنفرههه گریه میکنم سگ میش😂😂😂

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
ن ناراحت چی بخدا من دوسش دارم اون نمیتونه با من باشه یه چیزس شده دیگ نمیگه علی چیشده

ازش بپرس

دیدی حضوری ازش بپرس

باهاش دردو دل کن تا اونم دردو دل کنه

سربازی عشقم ۹ روز دیگه تمومه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ن ناراحت چی بخدا من دوسش دارم اون نمیتونه با من باشه یه چیزس شده دیگ نمیگه علی چیشده

باور کن صبور که باشی 

همه مشکلات حل میشن

2731

سلام عزیزم خوبی؟؟چخقرا

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
سلام گلم خوبم مرسی تو چطوریی سلامتیت عزیزم    

خوبم مرسییی 

خوشحالم برات عشقت زود داره برمیگرده😍😍😍

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
مرسی عزیزم ۱۰ ام‌میاد مرخصی عشق تو چی؟ سربازیش تموم نشد؟

عه چه خوب

انشالله هردوتون سلامت باشین زود همو ببینین‌

دیشب برگشت پادگان مرخصی تموم شد

کارای انتقالیش‌ داره انجام میشه فقط باید موافقت بشه باهاش

نامه رو زدن براش

دیروز هم باهم بیرون بودیم

۴ بار همو دیدیم تو این ۱۰ روز

عه چه خوب انشالله هردوتون سلامت باشین زود همو ببینین‌ دیشب برگشت پادگان مرخصی تموم شد کارای انتقا ...

مرسی عزیزم

اره حتما باید همو ببینیم

جوون     عالییییی

اره دیروز از بعد از ظهر تا شب باهم بودیم

کجا ها رفتین    

همه جااا

کافه، مجموعه سنتی، رستوران، پارک جنگلی، پاساژ، پارک، پیاده کلی مسیرو‌ رفتیم دور زدیم، سوپرمارکت رفتیم خوراکی خریدیم نشستیم رو صندلی یجا خوردیم😂

حتی بیمارستان رفتیم برای دستشویی😂😂

چون تایم زیادی باهم بودیم هر سری مجبور بودیم چنجا‌ بریم

در کل خیلی خوب بود همه ناراحتیا شسته شد و تموم شد رفت همه چی حل شد خداروشکر

همه جااا کافه، مجموعه سنتی، رستوران، پارک جنگلی، پاساژ، پارک، پیاده کلی مسیرو‌ رفتیم دور زدیم، سوپر ...

جوووون  

خیلیمممم عالیییییی

2706