2752
2734
عنوان

بیاین از سر گذشتم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 837 بازدید | 90 پست
ینی مشکل روانی داره بدون هیچ اتفاقی فحش و بدوبیراه میده!؟

چیزی که مربوط به من نباشه و مثلا ازش سوال بپرسم میگه .مثلا چند وقت پیش گربه حیاطمون که نگهش میداریم غدا میخریم میدیم دید گربه سرش تو اشغالی بود یهو غصیانی شد گفت این همه خرج میکنیم سرش کرده تو اشغالی.گفتم مطمئنی شاید ی گربه دیگه باشه گفت حتمه کله بابای تو بوده سرش رو کرده تو اشغالی ......خب من بهش چی بگم به این شخص چطور میتونم وفادارش بمونم؟؟ خانومای اینجا فکر کردن خدا نکرده مشکل دارم  

ینی مشکل روانی داره بدون هیچ اتفاقی فحش و بدوبیراه میده!؟

کم فحش نخوردم پدرو مادرم تا حالا بی احترامی نکردن بهش. الان 8ساله تلنبار شده مشکلممممم ادم خب زده میشه یا باید پیر بشم کنارش یا تو دلم کسی دیگه بذارم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کم فحش نخوردم پدرو مادرم تا حالا بی احترامی نکردن بهش. الان 8ساله تلنبار شده مشکلممممم ادم خب زده می ...

خب شما میبینی اینطوری هست 

برو مشاور 

نهایتش جدا شو 

ن اینک اسمت تو شناسنامه ایشون هست بری با یکی دیگه 

اینطوری متوجه بشه میگه از همون اول با یکی دیگه بودی 

و برا خودت بد میشه

2731
وافعا چقدر ساده ای ولی من ایندتو میگم  توهم هرکار دلت خواست بکن ما ادما حقمونه تو چاه بیوفتیم ...

سلام عزیزم من سادگی کردم حرفتون درست بود . منو کلا بلاک کرده خیلی ناراحتم من که باهاش اوکی کردم فقط در حد احوالپرسی باشه اونم خیلی دیر به دیر

سلام عزیزم من سادگی کردم حرفتون درست بود . منو کلا بلاک کرده خیلی ناراحتم من که باهاش اوکی کردم فقط ...

اوکی ولی اگ یبار دیگه بهش پیم بدی یا جوابشو بدی هم ساده ای هم بی غیرت و عزت نفس 

حالا دلیل نمیشه چون شوهرت بد تو هم بد بشی دیگه توهم بد بشی چه فرقی با اون داری

نه بد نیست .چرا میگی بی غیرت؟ علت بلاکش رو نفهمیدم 

تو که باهاش چت کردی نفهمیدی ! 

خب اگ برات ارزش قائل بود بلاکت نمیکرد ازش معلوم یا ازت خسته شد یا هم بزور تحملت میکرد و نمیخادت حالا شوهرت هیچی ولی اگ برا خودت ارزش قائلی دیگ بهش نکن و تاپیکم نزن راجبش

تو که باهاش چت کردی نفهمیدی !  خب اگ برات ارزش قائل بود بلاکت نمیکرد ازش معلوم یا ازت خسته شد ...

فقط گفته بود من ک بهت گفته بود هر از گاهی حال همو بپرسیم .منم اوکی کردم .ولی صبح دیدم بلاکم کرده ،حالا نمیدونم برای همیشه بلاکم کرد ؟؟؟

2706