2733
2739
عنوان

جاریم و شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 735 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی خیال بابا جاری شما اگر هم چشم و ابرو میاد برای شوهرت بحث خیانت و این چیزا نیست بحث اینکه فکر میکن ...

به نظر من که خیانت ربط به دل داره نه سن، البته اسی با سیاست برو جلو، چون اگه بش بگی اونم میگه تو به من شکاکی و کافیه به خونوادش بگه که شما این شک و داری و اوضاع خراب تر بشه که تو شکاکی و ...، 

باید از مکر زن ها به خدا پناه برد، 

و عمیقأ اعتقاد دارم زن ها خیانت و بووو میکشن

2728
به نظر من که خیانت ربط به دل داره نه سن، البته اسی با سیاست برو جلو، چون اگه بش بگی اونم میگه تو به ...

۱۰۰ درصد باید زرنگ باشه 

کلا زود واکنش نشون دادن خوب نیست 

چون تازه عقد کردن امکان اشتباه کردنش زیاده 

به نظر من که خیانت ربط به دل داره نه سن، البته اسی با سیاست برو جلو، چون اگه بش بگی اونم میگه تو به ...

من هروقت حس ششمم چیزی گفت به واقعیت تبدیل شد .. قبلا با کسی بودم بخدا خیانت ک میکرد بو میکردم حس میکردم بعد میدیدم اره درسته .. این چون شوهرمه و نمیتونم راحت ترکش کنم ابرو وسطه زنذکی وسطه نمیدونم چکار کنم دارم میمیرم

2740
از این نظر هم میتونه باشه که چون سالها باهم بودن حس خواهر بزرگتر داره بهش و صمیمیه همسرت خواهر داره ...

خواهر داره ولی با این زن صمیمیتره .. امشب چون راجب یه ایدمون حرف زد تو جمع قراره انجام بدیم اخر سر یه نگاه به جاریم انداخت در حد چند ثانیه اونم نگاش کرد .. حس کردم نگاه میکنه ببینه حسشو و حسادتشو با نیمه لبخند