2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زندایی من با داییم و پسر عموی خودش کع دوس پسرش هم بود رفتن ترکیه تا اونجا رسید با پسرعموش در رفت&nbs ...

بچه هم داشت؟پسرعموی بی ناموسش اگه میخاستش همون اول میگرفتش منتظر بود متاهل بشه بعد مخش بزنه؟😥

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
ذهناتون پلیسیه ها من اصلا ب فکرم نرسید همچین چیزی

حقیقت  تلخه

و هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست مخصوصا موقعی که اختلاف هم داشتن

و اینکه یه مادر هیچ وقت نمیتونه دوماه از بچه ش بی خبر باشه

تیکر به نیت باردار شدن خواهرم 😍🤗😍انشالله واقعی بشه 
2728

خب چیزی که اقوام و خونوادش فکر میکنند اینه که خیانت کرده با دوس پسرش فرار کرده رفته

خوب بود چند ماه می‌گفت می‌خوام برم دانشگاه اگر قبول شم میرم بعد می‌گفت قبول شدم و مثلا واسه پرسش دانشگاه می‌رفت دانشگاه 

البته اصلا اسم دانشگاه تدریس نمی‌گفت 

بعد به هوای دانشگاه جدا میشد 

البته این جور مواقع باید شاغل بود پول داشت و از آینده ی شغلی هم مطمین بود 

کاربری دست دو نفره
بچه هم داشت؟پسرعموی بی ناموسش اگه میخاستش همون اول میگرفتش منتظر بود متاهل بشه بعد مخش بزنه؟😥

نه بچه نداشتن داییم خیلی بچه دوس داشت زنه نمیخواست اصلا معلوم بود چرت نمیخواد 

فقط خداااا     آقایون درخواست دوستی ندیدن لطفااا 
2740

هم استانی ما اینجور شد همسرش میگف رفته مسافرت با دوستاش پلیسم چیزی کشف نکرد تا اینکه خانمه اومدبخاب زنداییش و گف من تو خونم نجاتم بدین دو سه بار این خابو میبینه و سر اخر پلیس با سگ میره تو خونه و جسد زنه رو کشوهرش بقتلش رسونده بود از کف کمد دیواری بیرون میکشه

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺