2737
2739
من باردارم.  دیگه این هفته ی اخرمه.  دعاکنین صحیح و سالم بدون دردسر زایمان کنم منم برا هر ...

ای جااانم 🥹😍😍😍 خیلی مبارکه 

انشالله به آسونی فارق بشی فرزندتون سلامت باشه 👶👶👶

مرسی از شما مامان مهربون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امشب هر کی برای خودشه  امشب رو فقط هر کس تلاش میکنه تقدیر سالش به خیر رقم بخوره  شب قدر شب ...

من سال گذشته یه حاجت خیلییییییییییییی مهم برای یکی از عزیزانم داشتم که تو ماه مبارک باید یه عمل مهم حساس و پرریسک انجام میدادن بماند مسائلی در میون بود که واقعا معجزه شد اینجا از دوستان تو تاپیکی که یه بنده خدایی تو شب قدر زده بود خواستم دعاش کنن به خداوندی خدا براش همه جوره معجزه شد الحمدالله 

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید
2742
من باردارم.  دیگه این هفته ی اخرمه.  دعاکنین صحیح و سالم بدون دردسر زایمان کنم منم برا هر ...

امیدارم تو دلیت رو بسلامت دنیا بیاری با دل خوش بغلش بگیری موفقیتها و خوشبختیش رو ببینید

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید
یعنی برا هیچکس دعا نمیکنید؟ فقط خودتون؟ میگن برای بقیه دعا کنید اول بعد خودتون .میگن برید دسته جمعی ...

امشب که شب خواسته نیست فلسفه شب قدر چیز دیگس ربطی به دنیا نداره  شب ساختن آخرته شبیه که درهای آسمان به روی زمینی ها باز میشه شب فرزند و پدر و مادر و خونه و همسر و....نیست 

2740
امشب که شب خواسته نیست فلسفه شب قدر چیز دیگس ربطی به دنیا نداره  شب ساختن آخرته شبیه که درهای آ ...

پس برا همینه همه بدبخت و مریض هستن چون غیر طلب آمرزش برا دیگران و خودشون دعا میکنن و خواسته دارن

پس برا همینه همه بدبخت و مریض هستن چون غیر طلب آمرزش برا دیگران و خودشون دعا میکنن و خواسته دارن

نه ربطی نداره سال ۳۶۵ روز داره قطعا تو باقی روزها و شبها برای دیگران دعا میکنیم اما شب قدر فلسفه جدا داره شب ساختن آینده جبران گذشته این مدل که میگن شب رو بشینید نماز قضا بخونید یا به طلب مال و ثروت و سلامتی و...برای خودتون برید فقط شب قدر رو در حد باقی شبها پایین میارن شب قدر اصلا شب زمینی نیست 

امشب که شب خواسته نیست فلسفه شب قدر چیز دیگس ربطی به دنیا نداره  شب ساختن آخرته شبیه که درهای آ ...

سلام عزیزم..دعای جوشن کبیر هر سه شب وارد شده..با هر بند ، دعای جوشن کبیر یه خواسته اجابت میشه... خدای مهربون حتی تو این شبها هم حواسش به حاجات دنیایی بنده هاش هست.. کلا همینکه به امر خدا احیا میگیریم و به خدا بگم الغوث الغوث خلصنا من النار با رب قطعا دنیا رو هم بهمون میده