2733
2734

نه بابا وقتی پزشکی و پرستاری قبول میشن کلا بدنشون میفهمه این موضوع و دیگه واکسینه میشن نسبت به هر نوع مریضی

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی چی مگه ادم نیستن؟ منم کادر درمانم بیمارستان شیف میرم.اتاق‌عمل، زایشگاه ،بخش بستری همه جا. مام مریض‌میشیم. پریود میشیم. حتی عرق سوز هم میشیم یا پاشنه پامون ترک میزنه ولی با همون ترک پا یا عرق سوزی باید‌ازین سر بخش بدوییم اون سر بخش

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2728

چند سالته 

وقتی کسی دکتر پرستار میشه واکسینه میشه؟؟

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید
یعنی چی مگه ادم نیستن؟ منم کادر درمانم بیمارستان شیف میرم.اتاق‌عمل، زایشگاه ،بخش بستری همه جا. مام م ...

عشقم جمعه یا پنج شنبه ام شیفت دارید میرید ؟و ی سوال آمپول بلدید بزنید برای ,خودتون؟

2740
عشقم جمعه یا پنج شنبه ام شیفت دارید میرید ؟و ی سوال آمپول بلدید بزنید برای ,خودتون؟

من واسه خودم امپول نمیزنم ولی بقیه دوستام میزنن. شیفت دیگه کاری به روز نداره.شب ،روز، جمعه، روز سیزده بدر،تاسوعلا عاشورا، لحظه سال تحویل و.... فرقی نداره همه رو ممکنه شیفت بری یاحتی دوتاشیفت پشت سر هم بری

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2706