2733
2739
عنوان

مورد مشکوک نامزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیدا کردن دختره ممکن نیس اسم کوچیکش فقط دارم و اینکه ازدواج کرده و رفته یه شهر دیگه الان

ببین هر کاری ممکنه اگه خودت بخای، من دقیقا تو موقعیت تو بودم هی خودمو گول زدم که نه نمیشه شمارشو پیدا کرد و اینا....بعد از سالها که دیگه پسره منو بدبخت کرده بود گشتم دختره رو پیدا کردم و داستانی که اون دختر گفت کاملا یه ماجرای دیگه بود، البته خواستگار من تو عقد طلاقش داده بود

ب خاطر پول دیگه 😐نامزدت ادم خوبیه؟

والا تا الان بدی ازش ندیدم

فقط اخلاقش گاهی وقتا تند هست که اگه جوابشو ندی خودش آروم میشه. من کلا آدم آرومی هستم و برام جواب ندادن کاری نداره😅

2742
ببین هر کاری ممکنه اگه خودت بخای، من دقیقا تو موقعیت تو بودم هی خودمو گول زدم که نه نمیشه شمارشو پید ...

تو فکرم انداختی 

حتمآ پیگیری میکنم

با اینکه پسره خیلی زرنگ و باهوشه فک نکنم چیزی از اطلاعات دختره رو گذاشته باشه

چقدر حالم بد میشه از این‌جمله که گذشته‌ش بوده و به خودش مربوطه. الان اگه به خودش مربوطه چرا ذهن شما رو درگیر کرده؟؟؟ شعار الکی دادن راحته. ولی تو عمل بهش دارید وارونه عمل میکنید. یعنی با همین سوال و پست و .... نشون میدید اتفاقا گذشته‌ی فرد و اینکه چه کرده و‌چه آدمی تو‌ زندگیش اومده و چرا رفته مهمه. مهمه چون تو یه فرهنگی هستیم که گرفتن باکرگی دختر و قطع ارتباط باهاش تو ذهن ادما علامت سوال ایجاد میکنه. 

البته اگه داستان واقعی باشه که تا حد زیادی بعیده. 

بعدم پسری که تو‌ دوران آشناییه، بهترین حالت خودش رو نشون میده. چه جراتی دارید که وقتی تندی میکنه راحت رد میشید. قطعا این آدم بعدا تو زندگی چندین برابر تندی و بداخلاقی و ... خواهد داشت. عیب دخترا اینه که پابند پسرا میشن چشم رو همه عیبا میبندن. دو روز دیگه بابت همون اخلاقا شاکین. 

2738
چقدر حالم بد میشه از این‌جمله که گذشته‌ش بوده و به خودش مربوطه. الان اگه به خودش مربوطه چرا ذهن شما ...

اینا رو از قبل میدونستم که نامزد داره و حساس نبودم اصن. ولی وقتی تا اینجا پیش رفتن و انقدر مطمئن بودن، چجوری دختره یهو ول کرده رفته زن یکی دیگه شده؟!

من تا جایی برام مهمه که توی آینده خودم ممکنه تاثیر بذاره وگرنه با رابطشون کاری ندارم.

اینا رو از قبل میدونستم که نامزد داره و حساس نبودم اصن. ولی وقتی تا اینجا پیش رفتن و انقدر مطمئن بود ...

پس مهمه. اینقدر تاکید روی اینکه گذشته به خودش مربوطه یعنی چی. نامزد داشتن، طلاق گرفتن، بیوه بودن، اینا هیچ ایرادی نداره و بخشی از گذشته‌ست. این ادما حق انتخاب دوباره دارن. دونستنش نشونه‌ی این نیست که ما بهش اهمیتی نمیدیم و ازش گذشتیم. بالاخره یه جایی تو تله‌ی حساسیت میفتیم و این نشون میده گذشته بی اهمیت نیست

بعدم پسری که تو‌ دوران آشناییه، بهترین حالت خودش رو نشون میده. چه جراتی دارید که وقتی تندی میکنه راح ...

الان ۶ ماهه آشنایی هستیم

دیگه به هرحال آدم ۶ ماه هرروز نمیتونه فیلم بازی کنه و بروز نده خودشو تو موقعیتای مختلف 

الان ۶ ماهه آشنایی هستیم دیگه به هرحال آدم ۶ ماه هرروز نمیتونه فیلم بازی کنه و بروز نده خودشو تو مو ...

آدما ۶ سال هم میتونن فیلم بازی کنن. اینقدر ساده نگاه میکنید به قضایا ادم نگرانتون میشه. حتی آدما میتونن زیر یه سقفم مدت محدودی نقش بازی کنن. اون تو زندگی و زیر یه سقفه که میشه گفت بالاخره دستشون رو میشه. الان تند و عصبی بودن رو فهمیدید.... خدا میدونه حد و حدود این عصبیت چقدره که الان اینقدرش بروز داده ....

الان ۶ ماهه آشنایی هستیم دیگه به هرحال آدم ۶ ماه هرروز نمیتونه فیلم بازی کنه و بروز نده خودشو تو مو ...

آدما میتونن ۶۰سال هم نقش بازی کنن.من خودم بعداز۴سال ی چیزایی از همسرم میبینم ک شاخ در میارم