2737
2734
عنوان

یک صفحه قرآن بخوانیم 💙

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 113 پست
سلام عزیزان، شرمنده مزاحمتون شدم.  لطفا برای حاجتروایی   دختر_قهوه_فروش@    ...

این چ حرفیه گل 

خوندم ان شاءالله حاجت روا بشه🤲🏻🌹

گاهی اونایی ک سرراه هم قرار میگیرن شاید برای هم نباشن💔😪۶_400/5ـ    403/2/۱۳
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این چ حرفیه گل  خوندم ان شاءالله حاجت روا بشه🤲🏻🌹

خدا خیرتون بده، ممنونم 🌹 

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🌸

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌿

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌸

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌿

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌸

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
سلام عزیزان، شرمنده مزاحمتون شدم.  لطفا برای حاجتروایی   دختر_قهوه_فروش@    ...

سلام انشالله حاجت روا شن

خوندم

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
2728
سلام عزیزان، شرمنده مزاحمتون شدم.  لطفا برای حاجتروایی   دختر_قهوه_فروش@   سوره ضحی ...

دشمنتون 

این چه حرفیه گل 

۳ بار خوندم عزیزم ان  شاء الله حاجت روا بشن عزیز دل 

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
سلام عزیزان، شرمنده مزاحمتون شدم.  لطفا برای حاجتروایی   دختر_قهوه_فروش@   سوره ضحی ...

به دیده منت 🙏🍀

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
خدا خیرتون بده، ممنونم 🌹    🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ ...

عزیزم خوندم انشالله که حاجتروا بشند و خدا کمک شون کنه 🙏🏻

اسم کاربری همینطوری ثبت شده
سلام عزیزان، شرمنده مزاحمتون شدم.  لطفا برای حاجتروایی   @دختر_قهوه_فروش    س ...

سلام خواهر جون، دشمنتون شرمنده خواهر جان، ان شاء الله همیشه سلامت باشین

قرائت شد ان شاء الله حاجت روا باشن

سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرده‌ام و نه با تو دشمنی کرده‌ام( سوره ی ضحی آيات 1 تا 3).     معجزه اتفاق می افته، مثل یه نور...✨اَلْحَمُدُ لِلَّهِ کَمَا هُوَ اَهْلُه.                                                  گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من❤️
2738
سلام عزیزان، شرمنده مزاحمتون شدم.  لطفا برای حاجتروایی   @دختر_قهوه_فروش    س ...

به روی چشم عزیزم 

التماس دعا 

خدایا..هیچ شباهتی با یوسف ندارم...نه رسولم ،نه زیبایم،ونه برای کسی عزیزم، فقط در چاه افتاده‌ام....معجزه کن نجاتم بده 😔😔