2737
2734
بگو عزیزم به خدا قلبم درد گرفته

من یه جا کار میکردم حدود ده سال، هم ادم محترمی هستم هم کاری، ظاهر و قیافم جوری بود که خیلیا بهم نظر داشتن تو اون شرکت ۲۰۰۰ نفره، یه مدیر متاهل داشتیم که زنشم همکارمون بود اون ظاهرا از من خوشش میومد و من کلا ادمی نبودم بخوام به کسی پا بدم چه برسه به متاهل چه برسه به اینکه زنشم همونجا بود!

خلاصه این اقا زهرش رو ریخت و زمانی که چند نفر رو اخراج کردن اسم منم به ناحقی تو لیست گذاشتن! 

تو شرایطی که دم عروسیم بود و کلی هزینه داشتیم!

خدا رو شکر بلافاصله یه کار پیدا کردم که خقوقش ۲.۵ برابر قبلی بود و یکسال و نیم بعدشم تو یه بانک استخدام شدم بدون اینکه پارتی داشته باشم و حتی بدون اینکه خودم رزومه فرستاده باشم! یعنی میخوام بگم اوضاعم خیلی خیلی بهتر شد تو همون وقتا که من بانک استخدام شدم خبرش رسید به گوشم که اون آقا بعد از ۲۵ سال که مدیر بخش بود و بیش از ۳۰ نفر زیرمجموعه داشت عزل شد  و معاونش شد مدیر و خودش و یه میز بهش دادن یه گوشه برای خودش بازی بازی کنه

وقتی شنیدم از عرش به فرش افتاده حتی سره سوزنی هم دلم براش نسوخت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه جا کار میکردم حدود ده سال، هم ادم محترمی هستم هم کاری، ظاهر و قیافم جوری بود که خیلیا بهم نظر ...

چه خوب  کاش خدا جواب کارایی که با دل من کردن رو بده 

چون اصلا  دلم آروم  نمیشه 

2731
من که هیچوقت نمی بخشمشون فقط سپردم به خدا  باهاشون  هم سرد برخورد میکنم

خوب کاری میکنی ولی قضیه من فرق میکرد من ده ماه باهاشون تو یک خونه زندگی کردم وقتی مسقل شدیم دیگه کلا رفت امد نکردیم ولی اگه از اول خونه هامون جدا بود محل سگ هم بهشون نمیدادم 

نمی کنم ولی بدجور دلم رو خون کردن  شب وروزم شده گریه ولی خودشون هبچی شون نمیشه

من اینکارو کردم.دخترش الان اوتیسم داره.نمیدونم آه من گرفته یا بخاطر ازدواج فامیلی بوده.ولی هربار دخترشون رو میبینم دلم میسوزه. اون گناهی نداره

هر روزم با توکل بخدا زیباتر میشه😍
2740