2733
2739
عنوان

خانومایی که سزارین شدین بیایین از تجربیاتتون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 41 پست
ممنون گلم اتفاقا میخواستم یه شیر خشک بگیرم ولی نمیدونم چی بگیرم؟ انشاالله که خدا منو لایق بدونه سر ...

معمولا خود بیمارستان هام ببلاک میدن ، اپتامیلم خوبه من اپتامیل میدادم

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه پماد آ چشمی بگیر با خودت ببر اگر احیانا سر سینه ات موقع شیر دادن زخم شد بزن خیلی زود خوبش،میکنه

خیلی نکته ریز و به درد بخوری بود ممنونم❤️

میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم صلوات بفرستین❤انشالله حاجت روا بشی دوست عزیز💚
منم همین طور  همسرم میگفت به من بیشتر میخوره زایمان کرده باشم تا تو    

دقیقا 😂همسرمنم میگفت منم چقدر حرص میخوردم غصه میخوردم این باید چه جوری این همه دردو تحمل کنه . انشالله برای دفعات بعد که بخوایم زایمان کنیم هم همین طور باشه چون میگن هرچی سن بالاتر بره سخت ترمیشه 

2731
دقیقا 😂همسرمنم میگفت منم چقدر حرص میخوردم غصه میخوردم این باید چه جوری این همه دردو تحمل کنه . انشا ...

نگران نباش من دومیم رو ۶ سال بعدش  به دنیا اوردم همون قدر راحت بودم تازه تجربه هم داشتم بی خیال تر بودم فقط بد شانسی که آوردم لحظه آخر که می‌خواستیم از خونه بریم کیسه ابم پاره شد و  خیلی زیاد ازم آب میرفت و دلم درد گرفت ولی بعد عمل هیچ مشکلی نبود

من مسلمانم به خدای علی بن ابی طالب(ع)
نگران نباش من دومیم رو ۶ سال بعدش  به دنیا اوردم همون قدر راحت بودم تازه تجربه هم داشتم بی خیال ...

خوب خداروشکر ولی من بارداری اولم درسته زایمانم راحت بود ولی استراحت مطلق شدم خیلی دوست دارم یکی دیگه بیارم ولی میترسم میگم اگه اینبار هم استراحت بشم بچم باید شبانه روز خونه بمونه دلش میترکه توخونه .اون موقع خودم تنهابودم برام مهم نبود اماالان بچم هم هست 

2740
خوب خداروشکر ولی من بارداری اولم درسته زایمانم راحت بود ولی استراحت مطلق شدم خیلی دوست دارم یکی دیگه ...

انشاالله که شرایطت بهتر باشه ولی ارزشش رو داره برای فرزند اولت هم کلی سرگرمی های خونگی فراهم کن از همسرت یا خانواده ات بخواه گردش ببرنش منم سر دومی خیلیی توی بارداری درد کشیدم فیبروم داشتم توی سونو معلوم نمیشد خیلییییی درد کشیدم نصف روز گریه میکردم ولی الان که بچه هام رو باهم میبینم میگم ارزشش رو داشت 

به این فکر کن که سختی بارداری دائمی نیست و بالاخره تموم میشه ولی این بچه ها پشت و پناه هم میشن

انشاالله که شرایطت بهتر باشه ولی ارزشش رو داره برای فرزند اولت هم کلی سرگرمی های خونگی فراهم کن از ه ...

بله انشالله به قول حرف شما براش برنامه ریزی میکنم ولی متاسفانه من توی شهر غریبم وپدرومادرم وخانواده همسرم اینجا تهران نیستن .باخواهر وبرادرام هم سه ساعت فاصله است راهمون 

بله انشالله به قول حرف شما براش برنامه ریزی میکنم ولی متاسفانه من توی شهر غریبم وپدرومادرم وخانواده ...

اگر تهرانی قبل بارداریت یه ویزیت پیش دکتر فلک افلاکی برو خیلیییی دلسوز انشالله کمکت کنه بارداری راحت تری داشته باشی