2733
2734

برادرشوهرم قرض بالا میاره مادرشوهرم جورشو میکشه با اینکه با زنش قهره برادرشوهرم‌ اصلا مادرش و یه دکتر نبرده وقتی پول بخواد میاد جا مامانش کارشم ثابت با بیمه اس شوهر من شغلش آزاده بعد اگه دکتر باشه شوهر منه اگه دارو بخواد شوهر منه کلا هرچی باشه خیلی زورم میاد دیروزم ۵ تومن داد برادرشوهرم‌ چون از یکی قرض گرفته بود مادرشوهرم واسه دلخوشی شوهرم میگه داداشت پول و میده ولی من میشناسمش آدم بدحسابیه امشب میخوام برم پیش مادرشوهرم گله کنم چی بگم بنظر شما

زندگیم یعنی همسرم و پسرام.

مادرشوهرم خونه برادرشوهرم‌ جا نداره بره زنش راه نمیده باز ما با عزت و احترام خانم و دعوت می‌کنیم بنظرم هرچی بدجنس باشی عزیزتری

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

شما بهتره اصلا کاری نداشته باشی عزیزم باید به شوهرت بگی کاری نکن الکی همه باهات بدبشن

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
مادرشوهرم خونه برادرشوهرم‌ جا نداره بره زنش راه نمیده باز ما با عزت و احترام خانم و دعوت می‌کنیم بنظ ...

باهات خوبه مادرشوهرت؟؟

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
نه اصلا همچین کاری رو نکن برمیگرده میگه پول خودم هست به تو چه ربطی داره 

برای پولش نمیخوام بگم میخوام بگم چرا فرق میذاره چرا خوبیای شوهر من به چشمش نمیاد

من اصلا برای پولش نمیخوام چیزی بگم من میگم چرا شوهر من اینقدر از کارش زد دکتر برد نصف شب منو تنها میذاشت میرفت خب چرا به چشمش نمیاد چرا یکبار نمیگه پسرم تو پول لازم نداری حتی محض دلخوشی

هزار تا دلیل و منطق میاره که ثابت کنم تو اشتباه می‌کنی آخرش تو میشی عروس بده 

و فردا اگه حرفی همسرشون بزنه میگه نگا زنش پرش کرده

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
پیش شوهرت گله کنی بهتره..  باز شوهرت با مادرش حرف بزنه صدبرابر بهتره همچنین تاثیرگذار تره...&n ...

شوهرم متاسفانه بی زبون و مظلومه

2706