2733
2734
عنوان

درمورد زندگیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1366 بازدید | 37 پست
الهی امین ..آره درسته گلمممم...عشق واقعی انقدررر قشنگه بخاطر هم از خیلی چالش های زندگی میگذری جوریکه ...

حتی دعواها تو عشق واقعی تبدیل ب حال خوش میشن در این حد 😍 هیچوقت فکرشم نمیکردم یه ادم بیاد تو زندگیم که اینهمه عاشق هم باشیم جونمونم بدیم برا هم کلا عشق ما یجور جالب و شگفت انگیز شروع شد :) 

خیلی پایه ی همیم و میدونم هر کسی تو زندگیش یه زندگی عاشقانه ای داره که باهاش حالش خوبه . 

حتی دعواها تو عشق واقعی تبدیل ب حال خوش میشن در این حد 😍 هیچوقت فکرشم نمیکردم یه ادم بیاد تو زندگیم ...

درسته عزیزم ..خداروشکررر ک عشق ب این خوبی داری ..انشاالله همیشه خوش باشید...آره بحث هاشم شیرینه ..مانهایم قهرمون ۲۰ دقیقه هم نشده تواین ۷سال😍😍

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درسته عزیزم ..خداروشکررر ک عشق ب این خوبی داری ..انشاالله همیشه خوش باشید...آره بحث هاشم شیرینه ..ما ...

فداشم همچنین خداروووشکر که شما انتخابتون درست و عالی بوده ان شاالله خوش و سلامت باشید عزیزم . ماهم تو این 2 سال قهرمون 5 دقیقه هم نشده 😍

فقط یه قسمتیش خیلی سخت بود برام همونجایی که سه ماه قبل عقدمون فامیلامون ( از حسودی ) ب دروغ ب مامان بابام گفتن مادرشوهرم گفته من نمیخام عروسم بشه و… مامان بابام گفتن دختر نمیدیم اگه اینجوری باشه و تو اون مدت ببرای من و همسرم خیلی سخت بود و گریه میکردم و حالمون بد بود و دنبال راهکار بودیم همسرم میخاست ب پدرش بگه زودتر مراسممونو بگیره اما من گفتم نه خودم یکاریش میکنم با پدرم تنهایی حرف زدم و با ترس و استرس زیادی گفتم من دوستش دارم و هیچکس برام مهم نیست پدرم گفت اگه اونم دوستت داشته باشه برات میجنگه و مادرشو راضی میکنه . در حالی که مادرش خیلییی دوستم داره اونا یه شهر دیگه ما یه شهر دیگه برام زنگ میزنه پیام میده از گل کمتر نگفته بهم خونشونم میرم همینطور اول چیزیو میبینه خوشش میاد برا من میگیره بعد برا خودش دیگه فامیل خودت میدونی چجوری ان… 

فداشم همچنین خداروووشکر که شما انتخابتون درست و عالی بوده ان شاالله خوش و سلامت باشید عزیزم . ماهم ت ...

مرسی فداتشم لطف داری...اییی ولی خداروشکر ک بهم رسیدید..تموم این سختی ها میرزه.....من زنعموم ن اینکه ازمن بدش بیاد اما اولش مخالف بود بعد خانوادم.. مسعود اومد حرف زد بابام زدش اصن بالاپایین زیاد داشتیم ما..زجرهاکشیدیم مادراون زودراضی شد خانواده من سرلج افتادن..فک کن قبل ۱۵ پنهانی میخاستیم بماند از۱۵سالگیم تا۲۰سالگیم تلاش وجنگ بود این وسط انقدررر ب ما ۲تا فشار اومد پدرم و۴تابرادرم بینهایت سخت گرفتن واذیت کردن البته فقط براهمون حرف زنعموم بود ک گفت دختر ازخودم بگیرم میترا نه ..بعد فوری راضی شد اینا دگ سرجنگ  گرفتن

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
2731
مرسی فداتشم لطف داری...اییی ولی خداروشکر ک بهم رسیدید..تموم این سختی ها میرزه.....من زنعموم ن اینکه ...

همین کار خانواده ها خیلی بده واقعا…البته گناه هم ندارن نگران آینده ان اما خب خیلی سخت میگذره برای ما.

همینطور شما خداروشکر که بهم رسیدید و الان زندگی شیرینی دارید عزیزم

همین کار خانواده ها خیلی بده واقعا…البته گناه هم ندارن نگران آینده ان اما خب خیلی سخت میگذره برای ما ...

درسته مرسی فدات😘

آخی دلم براتون رفت ... پایدار بمونین واسه هم عزیزم 

فدات مهربون .زنده باشی😘

2740