2733
2739
عنوان

میشه بیایید و به درد و دلم گوش بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 43 پست
عزیزدلم 😍 چقدر حس خوبی به آدم میدی  منم عاشق حیوونام  هاپوی معلول دارم

مال من وقتی پیداش کردم انگل معده و روده شدید داشت.یه ماهه بود.اسهال وحشتناک.شوهرم نذاشت تو خونه بمونه ،گذاشتمش پشت بوم تو لونه گرم ،یه ماه دارو دادم تا کم کم داشت بهتر میشد.بازی میکرد.اما از شانس بدش از پشت بوم که طبقه سومه افتاد پایین و فکش شکست.یه تیکه طلامو فروختم بردم جراحیش کردم.طفلی نصف دندوناشو از دست داد.فک پایینش خورد شده بود.داشت زمستون میشد.نمیتونستم بذرامش بیرون.عقیمش کردم و واکسنش زدم که شوهرم بداره بیارم خونه.اما. موهاش میریخت و شوهرم هر روز باهام دعوا میکرد.هر ثانیه جمع میکردم اما بازم مو به لباسش میدید و شر میشد.تا اینکه حامله شدم و مادر شوهرم دعوا راه انداخت و مجبور شدم انباری رو خالی کردم گذاشتمش تو انباری. دلش میخواست بره بیرون بازی کنه ،چند بار گذاشتم بره و بیاد اما انقدر عاجز بود ،یه بار برنگشت ،دیدم افتاده تو کوچه، زده بودنش یا چی ،لگنش خورد شده بود.خودشو به زور میکشید رو زمین و ناله میکردهر دکتری بردم گفت هشت تومن هزینه جراحیشه.نداشتم.یه دعا پیدا کردم برای شفای شکستگی.اونو میخوندم بال شرش و شربت کلسیم خریدم و هر روز دستی بهش غذا میدادم و دستشوییشو میگرفتم و کلسیم میدادم.خدا رو شکر بعد از چهار ماه میتونه راه بره و بدو بدو کنه.ولی هنز نمیتونه بیشتر از نیم متر بپره.خیلی دوسش دارم.چون مثل خودم بد شانسه زبون بسته

عزیزم من مشکلاتت رو خوندم

خودم که با قرص اعصاب مخالفم چون عوارض داره

ولی کاشکی میتونستی در هفته مثلا سه روز یا هرروز بچه رو میزاشتی چند ساعتی مهد ، بعد وقتتو به خودت اختصاص میدادی

لطفا برای رسیدن به♥️عشقم♥️صلوات بفرستین.ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعای منفی برای کسی نکن.اینطور که مشخصه اون هم زندگی بهتر از تو نداشته یه بابای عصبی و کج خلق دیگه خو ...

اخه اون بنده خداها محبت میکنن ولی محبت نمیبینن.این اصلا به کسی محبت نمیکنه.فقط تو ذهنش یه چیزه.به زن جماعت رو نده.فقط به اونا فحش نمیده وگرنه داد میزنه و اخم میکنه و اصلا محلشون نمیده.

2731
مال من وقتی پیداش کردم انگل معده و روده شدید داشت.یه ماهه بود.اسهال وحشتناک.شوهرم نذاشت تو خونه بمون ...

دور سرت بگردم من 

چقدر تو مهربونی آخه 

کدوم شهری ؟ 

شاید حامیای اون شهر بتونن کمکش کنن 

خودم کنارتم رفیق خوبم 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

عزیزم منم حالم خوب نیست

تاحدی که حتی نتونستم متنو کامل بخونم.منم ولبان ۱۵۰ میخورم نمیدونم تا کی بهم جواب‌میده😔

دوستان ازتون خواهش میکنم هرکسی پیاممو میخونه یه صلوات به نییت حاجت روائیم بفرسته

لایکم کنید منم براتون بفرستم

به نیت سلامتی بیمار مدنظرم صلوات بفرستید.ممنون

اول این که آزمایش بده چون کم خونی خودش کسلی و حال بد میاره 

بچتم ببر 

دو این که برای خودت وقت بزار ، هر جور که شده ، باشه باشگاه نمیتونی بری ، ولی زودتر از بچت از خواب پاشو نقاشی بکش 

دوستات ولت کردن ، باشه ، یه بار که رفتی پیاده روی جایی سعی کن حداقل با آدما حرف بزنی 

تا وقتی بچت بزرگ بشه و بتونی آزادانه تر بیرون بری 

با شوهرت صحبت کن ببین چرا پرخاشگر و عصبیه 

شاید مشکلی داره ...

دوست دارم برم.میرم اونجا مامانم همش با پسرم بازی میکنه ولی انگار از من خوشش نمیاد. پسرم شیطونه اما ب ...

ععزیزم شاید به خاطر تنهایی  و نبود پدرت افسرده و بی حوصله شده مامانت باهاش غریبی نکن اتفاقا زیاد برو تند تند سر بزن بگین بخندین تنقلات درس کن با هم بخورین آشی ابگوشتی، بزار  خودت و مامان و پسرت با هم شاد باشین

2740
دور سرت بگردم من  چقدر تو مهربونی آخه  کدوم شهری ؟  شاید حامیای اون شهر بتونن کمکش ...

خدا نکنه عزیزم.من کرجم.فردیس.تو این خیابان و حتی تو ساختمون خودمون همه حیوون ستیزن.خدا میدونه چقدر منو این حیوونو عذاب میدن.مدیر ساختمون خیر ندیده بهار و تابستون تو باغچه گل میکاره ،پاییز زمستون سیر.تهدیدم میکنه گربه بره تو باغچه پاشو میشکونم. طفلی رو زوزی یه ساعت میارم بیرون تو حیاط میگردونم که باشم نذارم تو باغچه بره.تو کوچه م میترسم ببرم چون هر گربه ای رو میبینه میفته دنبالش کتکش بزنه.پشت بومم ببرم میترسم بپره بیفته.دلش میخواد همیشه تو بغلم باشه.فقط روزایی که شوهرم نیست میارم خونه پیش خودم ،داره میاد میذارم تو انباری.شاید باور نکنی ولی از آدم بیشتر میفهمه.ماما گفتنشو میفهمم.حرفامو قشنگ متوجه میشه و گوش میده.الهی همیشه زنده باشی که به حرفام گوش میدی.خدا دلتو شاد کنه

ععزیزم شاید به خاطر تنهایی  و نبود پدرت افسرده و بی حوصله شده مامانت باهاش غریبی نکن اتفاقا زیا ...

نمیدونم.افسرده که هست. و متاسفانه همیشه حرفای ناامید کننده میزنه.خسیسم هست و دلش نمیاد تور ثبت نام کنه یه مشهدی جایی بره دلش واشه.ابردهاش سفید شده ،هر چی اصرار کردم بره ابروهاشو تتو کنه نرفت که نرفت.لباس براش میخرم نمیپوشه ،میگه تنگه ،یقش بازه ،بسته ست.بهانه الکی.خودشم نمیخره.اونروز گفتم شوهرم یه کم پول داده برم لباس بخرم واسه خودم وبجه.گفت میخوای چیکار .اینهمه لباس داری .پولتو بریز تو حساب ،الکی بگو خریدم.فردا پیر شدی ،مریضی و فلان هست.شوهرتم که دکتر ببر نیست.نه خودش دلخوشه.نه میذاره ما دلخوش باشیم.همش موج منفی میده بدتر از خودم

خدا نکنه عزیزم.من کرجم.فردیس.تو این خیابان و حتی تو ساختمون خودمون همه حیوون ستیزن.خدا میدونه چقدر م ...

اونجوری اذیت میشه دوستم 

اگر بشه با کمک حامیا براش یه کاری کنیم خیلی خوب میشه

😔😔😔

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree