2737
2734
عنوان

چپ شدن چشم کودک هفت ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 29 پست
چشماش معاینه کرد گفت ضعیفه و بخاطر ضعیفیش انحراف پیدا کرده انحرافش همیشگی نبود از خواب که بیدار می‌ش ...

ووی ننه آدم دلش نمیاد .ولی چه میشه کرد .بچه قنبلی من😭

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
مال شمام گاهی وقتا بود مثلا وقتی یکدفعه سرش میچرخونه یا از خواب پا میشه آره منم می‌خوام اول ببرمش اپ ...

اول  بردم اپتومتریست نفهمید بعد نه ماهگی بردم فوق تخصص استرابسیم گفت هرچه دیرتر عمل کنیم تنبلی چشم میاره یا باید روزی یکی دو ساعت چشم سالم ببندی که تنبل نشه منم تو نوزادی ترسیدم عمل کنم گذاشتم یکم بزرگتر بشه اما چشمش می بستم که تنبل نشه حالا شما پیگیری کن ان شالله که چیزی نیس سالمه 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول  بردم اپتومتریست نفهمید بعد نه ماهگی بردم فوق تخصص استرابسیم گفت هرچه دیرتر عمل کنیم تنبلی ...

پس منم یه باره ببرم متخصص بهتره

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
2731
ببخشید چند ماهگی بردینش

هفت ماهگی اپتومتریست بردم همکاری نکن بچه اونم نفهمید نه ماهگی فوق تخصص استرابسیم بردم قطره ریخت معاینه کرد اونجا تشخیص داد خداروشکر بعد عمل هم مشکلی نداشت 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
هفت ماهگی اپتومتریست  بردم همکاری نکن بچه اونم نفهمید نه ماهگی فوق تخصص استرابسیم بردم قطره ریخ ...

ممنون عزیزم 

معمولا تا یکسالگی طبیعی ولی حتما ببر متخصص

دعا کنید خیلی ناراحتم.دخترم هست آدم بیشتر حساسه😢

دعا کنید خیلی ناراحتم.دخترم هست آدم بیشتر حساسه😢

عزیز دختر منم تا یکسالگی کمی انحراف داشت .بعد خوب شد 

بردمش متخصص گفت مشکل نداره .به جای استرس ببرش دکتر

خودت باش مگه خودت چِشِه 😊😊😊
2738

ببردکترخیالت راحت تره ایشاله چیزی نیست

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
دکتر چی گفت

من تجربشو دارم عزیزم

متاسفانه ممکن چشمش انحراف داشته باشه،

منم تا ده ماهگی پسرم اینطور بود ومن بیخیال خیال میکردم طبیعیه و قراره خوب بشه،بعد یهو خودم گفتم پس چرا خوب نشده هنوز،بردمش چشم پزشک که دیدم بله مشکل داره.

البته جای نگرانی نیس،انحراف معمولا به مرور زمان بهتر میشه ،اما لازمه حتما مدام زیر نظر پزشک باشه مثلا هر سال دوبار ببریش متخصص ،چون انحراف ممکنه باعث تنبلی بشه که اون اگر تحت درمان قرار نگیره ممکنه باعث ضعف شدید بینایی بشه

پس منم یه باره ببرم متخصص بهتره

اره حتما ببر متخصص استرابیسم کودکان،که دوباره کاری نشه براتون.

انحراف چشم میتونه دلایل مختلفی داشته باشه همه شبیه نیستن،اگر تهرانی دکارای خوبی هستن،من شهرستانم اینجا متخصص کودکان نبود برای استرابیسم بردمش تهران

عزیز دختر منم تا یکسالگی کمی انحراف داشت .بعد خوب شد  بردمش متخصص گفت مشکل نداره .به جای استرس ...

اره میبرمش دیگه گذاشتم شش ماهش زد شده چون نت نوشته‌بود تا شش ماه الان نزدیک هفت ماهه شدنش این هفته میبرم ان شاالله

2706