2733
2739

همون قیمه و سوپ کافیه

چرخ کرده رو بذار برای یه وعده ی دیگه ی خودتون

قرار نیست هر چی تو یخچال داری یه شبه واسه مهمون تمومش کنی 

مخلفات هم سبزی و ترشی و هر چی تو خونه هست میذاری دیگه

بچه ها بوقلمون مزش چجوریه تاحالا نخوردم مثه مرغه؟

نه بیشتر شبیه گوشت قرمز بی مزه     بیشتر کسایی که خیلی گوشت و مرغ دوست ندارن این طعم رو می‌پسندن من که هر طور پختم غذاش کم مزه می‌شد البته منظورم بوقلمون قصابی هاست احتمالا بوقلمون محلی خوشمزه باشه مزش به غاز نزدیکه ی جور سردر گمی مرغ خوردی یا گوشت قرمز در عین حال نه طعم کامل گوشت رو داره نه مزه مرغ    اما شتر مرغ خیلی خیلی شبیه مزه راسته گوسفندیه   من شتر نخوردم اصلا هم نمیتونم بفهمم چه مزه میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ینی شترمرغ خوبه ؟ من نخوردم

آره خیلی خوبه ۴۰۰ بود خریدم عالی بود اما رفتم دوباره بخرم گفت ۷۰۰ اینو بگم گوشتش بدون استخون یعنی گوشت خالص بدون چربی و استخون گفت ۷۰۰ قطعا می ارزه چون به غذا طعم میده دفعه اول قیمه درست کن که با گوشتش آشنا بشی بفهمیش هر غذایی که با گوشت گوسفند خوشمزه میشه به جز آبگوشت باهاش خوشمزه میشه    بزن نت خواصش رو ببین برای اونهایی که گوشت قرمز ممنوعه حتی اثر درمانی داره چون کلسترول رو کاهش میده برای افراد مسن و تنبلی تخمدان نه فقط مجاز درمان کنندس