2733
2739
عنوان

امکان بارداری همراه با پریودی هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 115 بازدید | 18 پست
توکل بر خدا انشاءالله که خواسته دلت باخدا یکی باشه عزیزم من چون خودم منتظرم فکر میکنم همه بچه می ...

نه عزیزم من یکی دارم 

دست تنهام واقعا دیگه از پس زندگی برنمیام 

اگه ناشکری نبود امشب مینشستم زار زار گریه میکردم بخاطر شیطنت های بچم 

ان‌شالله شما هم به حق همین شب عزیز خدا یه فرزند سالم و صالح اگه به صلاحته بهت عطا کنه 

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بارداری با وجود پریود امکان نداره جانم 

خدا کنه عزیزم توی گوگلم‌نوشته بود اصلا ممکن نیست 

مرسی عزیزم 

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود
یعنی کاملا عادی پریود بودین؟ یا فقط لکه بینی؟ 

کاملا عادی پریود میشدم حتی سر موقع همیشگی بدون عقب جلو شدن 

اما مدام درد مثل وقتی میخوایم پریود بشیم داشتم حتی وقتی پریود نبودم اومدم بی بی چک زدم مثبت شد تعجب کردم رفتم خون دادم مثبت شد دیگه رفتم دکترم بهش گفتم فرستادم سونو ولی تو سونو گفت قلب تشکیل نشده یا زود اومدی سونو

اما نگو که جنین تو لوله شکل گرفته بوده و خارج رحمی بودم 

دقیقا چهار روز بعد سونو هم افتادم رو خونریزی و دل درد شدید و حالم خیلی بد بود ولی با برداشتن لوله سمت راستم بارداریم تمام شد 

دو ماه و یک هفته بودم 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2742