2752
2734
عنوان

گیر چه خوانواده ع. ن. ی افتادم

540 بازدید | 38 پست

من امروز تو این هوای گرم پیاده اومدم از محل کارم

، بعد تا رسیدم خونه مامان و بابام یه سره سوال پیچ کردن که پیاده اومدی؟ چرا نگفتی داداشت بیاد؟ چرا تا از اونجا بیرون میای به ما خبر نمیدیوووووووووووو.......... منم تشنه گشنه خسته عرق کرده با دهن خشک

بشدت از این محیط خوانوادم بدم میاد

میرفتم خیاطی یاد بگیرم اونجا کمکشون میکردم اونا هم بهم اموزش میدادن

نه من به اونا پول دادم نه اونا به من

الان بابام برگشته میگه تو گو، ه خوردی پیاده اومدی از تو خیاط در نمیاد

منم تصمیم گرفتم دیگه نرم

چون از اونورم کارای خونه افتاده گردن مامانم، الان ترش روعه

حالمممممم ازشون خورد نه گزاشتن درس بخونم نه میزارن یه هنری یاد بگیرم حتی چرخ خیاطی هم برام نمیخرن تو خونه تمرین کنم

خلاصه بخوام از اخلاق گندددددو عقیده کثیفشون بگم  خیلی طولانی میشه

الان دیگه میخوام به استادم خبر ندم و فردا هم زنگ زد جوابشو ندم

یااینکه بهش اس بدم که دیگه نمیام؟

کنترل زبان و آزار نرساندن به دیگران یکی از مهم ترین نشانه های بلوغ عقلی، روانی، و رشد شخصیت در انسان است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اتفاقا امروز بشه برات انگیزه .با قدرت بچسب به هنرت که زودتر مستقل بشی 

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘

بهش فکر نکن کارتو ادامه بده نزار کنار

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2706