2733
2734
عنوان

باردارم و خانواده شوهرم هی میان مهمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 19 پست
اینا درکشون ابنقدر نیست که زن باردار چقد سنگینه ؟ هی میگه امروز و فردا میاییم بمونیم 

خب چون بارداری های قدیم که مثل الآن نبوده شما باید هر وقت لازمه بری استراحت کنی یا از مشکلات بارداری بگی تا متوجه بشن 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۲ تا ولی خب چه فرقی داره به هر حال هی اشپزی و تمیز کاری رو دارم 

وقتی میگن بیاید، بگو من خیلی سنگین شدم، کارای عادی و معمولی هم انجامشون برام سخته، همش دلم میخواد دراز بکشم، نمیتونم بشینم، معذب میشم، شاید متوجه شدن اومدن اونا هم به خونه شما همین مشکلات رو برات داره

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی میگن بیاید، بگو من خیلی سنگین شدم، کارای عادی و معمولی هم انجامشون برام سخته، همش دلم میخواد در ...

الا متوحه نمیشن 

خیلی میگم ولی سکوت میکنن و بازم‌میان 

وقتی سر پام‌ میگم‌نمیتونم بمونم هیچ نمیکن‌برو‌استراحت کن دیگه با پرویی میرم خودم

💖
الا متوحه نمیشن  خیلی میگم ولی سکوت میکنن و بازم‌میان  وقتی سر پام‌ میگم‌نمیتونم بمونم ه ...

ایندفعه که رفتی چکاپ، بگو دکتر بهم استراحت داده، اصلا از جات تکون نخور

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2731
عزیزم خب چرا تعارف میکنی هرموقع خسته میشی بگو ببخشید باید دراز بکشم یا استراحت کنم غریبه که نیستن من ...

پرااستراحت مطلقی عزیزم؟منم جفتم پایینه استراحتم

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۲۰آبان۱۴۰۲فهمیدم تودل مامامانی هستی😍خداجون تودلیموبرام حفظ کن چون معجزه ی منه خدایاشکرت که ناامیدم نکردی🧡