2733
2734
عنوان

دورهمی دوستانه

| مشاهده متن کامل بحث + 24433 بازدید | 5749 پست
سلام گزارش امروز کالری مجاز ۱۳۷۰ کالری مصرفی ۱۳۳۰ آب ۸ لیوان ورزش ۳۰ دقیقه پیاده روی ، نود دقیق ...

سلام عزیزم شب خوش❤️

گزارشت عالی بود خسته نباشی،فقط میوه هایی مثل خربزه چاق کننده هستن مراقب باش زیاده روی نکنی😉چون تابستونه و فصل خربزه گفتم بهت یاداوری کنم

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
سلام عزیزم شب خوش❤️ گزارشت عالی بود خسته نباشی،فقط میوه هایی مثل خربزه چاق کننده هستن مراقب باش زیا ...

جدی؟؟ خوب شد گفتی عزیزم 

چشم رعایت میکنم 😍

برای رویاهات بجنگ با تمام قدرت ! وزن شروع خرداد ماه ۱۴۰۳: ۷۸.۶۵۰ ؛ #⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه#  هدف اول ۷۳ 🔒 هدف دوم ۶۸ 🔒 هدف آخر ۶۳ 🔐💯                              زمان هدف اول 🙏 ۱۷ تیر ماه 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام سایه جانم خوبی؟ می بخشی من نتونستم دیروز کالری شماری کنمو گزارش بفرستم… امروزم رو دقیق ثبت میکن ...

سلام گلم مرسی شما چطوری؟باشه عزیزم اشکال نداره

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫