2737
2739
عنوان

کمک کنید آقا

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 25 پست

بنظرم چون شما تو یه محیط کاری هستین  یکم نگاهش کنین چراغ سبز نشون بدین اونم بهتون حسی داشته باشه خودش بهتون میگه یا باهاتون سر صحبت باز میکنه .نیاز نیست رک بهش بگی شاید یکی دیگه تو زندگیش باشه .جواب رد بده غرورت خرد میشه .دیگه تو محیط کارتون نمیتونی راحت باشی

تهش چی اخه؟ تا کی این حس بیشتر شه و بره تو مخم ! ی جایی باید تکلیفشو روشن کنم 

ببین روش های دیگه ای هست اگر خانم همکار سن بالاتر دارید بگو به صورت غیر مستقیم بره بهش بگه اگه از فلانی خوشت میاد باهاش صحبت کنم به نظرم به هم خیلی میایید اینجوری انگار اون پیشنهاد داده. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته تجربم‌بود  صادقانه بهش جواب دادم تا مسیرزندگیش را گم‌نکنه

درست میفرمایید ولی حالا صادقانه فکر کنید به این که هر دختری اون حرفو به شما میزد واکنشتون چی بود؟

پسری که عمری رو من کراشه تا  فهمید منم ازش بدم نمیاد کشید کنار !!! واقعا فاز هم جنساتونو درک نمیکنم 🤪

درست میفرمایید ولی حالا صادقانه فکر کنید به این که هر دختری اون حرفو به شما میزد واکنشتون چی بود؟ پ ...

هرآدمی تو موقعیت های مختلف یک نوع احسایی داره،خب شما رو اون آقا تا حدودی شناخت دارید،بنابر همین شناخت حدس بزنید چ موقعی از روز تو چه حالتی روحی وفیزیکی ایشون میتونید باهاش صحبت کنید.شما برای خودتون وآیندتون وتصمیمتون دارید تلاش میکنید و وقت میزارید

2731
هرآدمی تو موقعیت های مختلف یک نوع احسایی داره،خب شما رو اون آقا تا حدودی شناخت دارید،بنابر همین شناخ ...

نه دیگه قیدشو زدم چون مثل اینه که من مدت ها نقشه کشیدم برای خریدن فلان طلا و حالا بعد چندماه انتظار و پس انداز یکی بیاد اون طلا رو بهم کادو بده، آیا باید اون طلا از چشمم بیفته چون با پول خودم نخریدم و رایگان بهم رسیده؟ بنظرم این آدم سلامت روان نداره برای همین دیگه برام مهم نیست هیچی و بی خیالش شدم. و بدتر از همه اینه که متاسفانه این اخلاق تو ۹۰ درصد آقایون وجود داره. چرا باید همیشه دنبال یه نفر بدوئین آخه؟ البته منظورم شخص شما نیستا

نه دیگه قیدشو زدم چون مثل اینه که من مدت ها نقشه کشیدم برای خریدن فلان طلا و حالا بعد چندماه انتظار ...

خب هرکس یک سری ایده آل هایی برای خودش داره،از زمان وشرایط و خصوصیات طرف مقابل بگیرتا مشکلات وموانع،گاهی ماازنگاه ها منظور وهدف مورد علاقه واونچه دوست داریم را برداشت میکنیم درحالی که واقعیت چیز دیگری بوده و ما مشغول افکار وباور وبرداشت خودمون

یکبار تو یک کلاس آموزشی یکی از همدوره ها بی مقدمه از من پرسید آیا میشه یک خانم از یک آقا تقاضای آشنا ...

این راسته که اقا وقتی میفهمه خانم دوسش داره یا خانوم مشتاقه دیگه دلشو میزنه و کنارش میزاره؟؟چرا مردا اینجوری هستین؟علتشو میگین ممنون

2740

اگه مجرد بود زود پا میداد این قد زندگی خصوصی زندگی نمیکرد احتمالا با کسیه .. ولی از اینکه کسی روش کراش داره هم لذت میبره و نمیتونه نه بگه .. مردا به راحتی ما زنا دل نمیبندن شما اشتباه کردین افتادی دنبالش تا همیشه چسی میاد دیگه

این راسته که اقا وقتی میفهمه خانم دوسش داره یا خانوم مشتاقه دیگه دلشو میزنه و کنارش میزاره؟؟چرا مردا ...

منکه اینطور نیستم،خب یک‌خانم‌ معیارها و خواستهای خودش را دریک شخص میبینه،این راهم از خودش بپرسه که آیامنهم دلخواه با نزدیک به‌معیارهای انتخاب اون آقاهستم،الان خیلی ها ترس دارن،از تامین کردن های مالی وعاطفی وروحی،وتعهداتی که رنگ نبازن و گاهی ماوجود علاقه وعشق ودوست داشتن وشهوت را در وجودمون تشخیص نمیتونیم بدیم،بهتره باآگاهی از خودمون این تصمیم مهم را بگیریم