2737
2734
همه راههارو بچه ها گفتن دیگه 😁 پولشم که لازم نداری، اخر ماه بی زحمت انتقال بده به من 😀
بی کار سفره نیست؛ بی سفره، عشق؛ بی عشق سخن نیست؛ و سخن که نبود فریاد و دعوا نیست، خنده و شوخی نیست، زبان و دل کهنه می شود؛ روح در چهره و نگاه در چشمها میخشکد؛ دستها در بیکاری فرسوده میشوند؛ و بیل و منگال و دستکاله و علفتراش در پس کندوی خالی، زیر لایه ی ضخیمی از غار رخ پنهان میکند. (جای خالی سلوچ، محمود دولت آبادی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب سعی کن بهش بی محلی کنی . گوشی بزار آهنگ گوش کن صدای سوتش را نشنوی
خدایا در برابر عظمت و بزرگیت سر به سجده میگذارم.... خدایا برای نعمتی که به من دادی شکر . خدایا تمام دوستانم را از این نعمت بزرگ بهره مند کن.آمین یا ارحم الراحمین
خب نه الان مسیله این عوضی نیست. میتونی اول اینو بشونی سر جاش بعد اگه خواستی بری. اخه نمی ارزه وقتی درامدت یک سی ام شوهرت هم نیست

عـــــاشِــــــقَــــم بمون همیشه ; باورم همیشگه شه , فرق بـــــــــود و نــــــبـودت فرق مرگـــــــــ و زندگیـــــــــشه ، فرق بــــــود و نــــبـودت فرق مرگــــ و زندگیــــــــشه

2728
ببخشید الان چه راهکاری میخوای بهت بدیم چسب بریز روی صندلیش اینبار ک نشست حالش جا بیاد والا
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2740
بچه ها ولی سر کار نرو فارغ از اینکه این خانم به پولش نیاز نداره، در واقع راه حل نیست... فراره! ایشون باید بالاخره یاد بگیره با چنین موقعیتهایی چه کنه. اگر همه ی راه ها رو رفت و نشد، بله قبول دارم شرف آدم و سلامت روحی ادم مهم تر از هر چیزی هست حتی اگر به پولش احتیاج داشته باشه... الان باید خیلی متین بدون نامه کتبی شفاها به مدیر حراست بگه. و بگه اگر جمعش نکنید مجبورا شکایت قضایی بکنم! برای اداره خودتون بد میشه!!!
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...