2737
2739
عنوان

امشب سایت ترسناک شده

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 24 پست
قبلا نبود؟ 

چرا ولی امشب وحشتناکه 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
کدوم تایپک بودم؟ از صبح سرکارم. تازه اومدم ،فقط چند تایپک دیدم همین 

یادم نمیاد ولی بودی

خسته شو ولی دست نَکِش =)🦋برای فرار از ریزش موهاتون اینقد آمپولو قرص نزنید نخورید☹️ من پدر این جور چیزا رو اوردم فقط و فقط یه  دو چیزی واسم معجزه کرده [ رشد کم موهاتون کم پشتی موهاتون ریزش مو  فقط دمنوش سبوس برنج بخورید که داخل تاپیکام توضیح دادمم خودم ازش نتیجه گرفتمم عالیه < معجزست > خیلی به پوستم کمک میکنه جوشارو به مرور از بین میبره پوستو شاداب میکنه😍 بعدی ژل تخم کتانه که باید به ریشه موها زد اگه خواستین پیام بدین دستور درست کردنشو بگم عالیههه این دو مورد بزنین گوگل خودتون درمورد خاصیتاش بخونید امیدوارم استفاده کنید 🩵 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه زن دوم   چه مشکلی داذه من دوتا ازدایی هام زن دوم دارن

فکر کنم اگه به این فکر کنی پدرت بره زن دوم بگیره بهتر میتونی به عمق مشکل پی ببری 

قصد جسارت نداشتم

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2742
مردم نمیتونن یه بار هم ازدواج کنن چه برسه بار دوم.  بعضیا فقط نویسنده خوبین.. داستان خوب می ...

خیلی از مردا هستن که پول ندارن ولی در کنارش عقلم ندارن فقط و فقط دلیل این کارشون هوسرانیه!

پس نه تنها خنده نداره برای خانما درد آورم هست

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
ببخشید. سعی میکنم نباشم دیگه

خواهش میکنم

افرین بهترین کارو میکنی🩵

خسته شو ولی دست نَکِش =)🦋برای فرار از ریزش موهاتون اینقد آمپولو قرص نزنید نخورید☹️ من پدر این جور چیزا رو اوردم فقط و فقط یه  دو چیزی واسم معجزه کرده [ رشد کم موهاتون کم پشتی موهاتون ریزش مو  فقط دمنوش سبوس برنج بخورید که داخل تاپیکام توضیح دادمم خودم ازش نتیجه گرفتمم عالیه < معجزست > خیلی به پوستم کمک میکنه جوشارو به مرور از بین میبره پوستو شاداب میکنه😍 بعدی ژل تخم کتانه که باید به ریشه موها زد اگه خواستین پیام بدین دستور درست کردنشو بگم عالیههه این دو مورد بزنین گوگل خودتون درمورد خاصیتاش بخونید امیدوارم استفاده کنید 🩵 
خیلی از مردا هستن که پول ندارن ولی در کنارش عقلم ندارن فقط و فقط دلیل این کارشون هوسرانیه! پس نه تن ...

نه منظورم خنده واسه اون نبود که چیز خنده داریه. خيلی خیلی هم بده. زندگی نابود میشه.بعضیاهستن اصلا مجردن ولی میگن شوهرم رفت زن دوم گرفت و.. واسه این خندیدم. من به داستانای اینجا باوری ندارم

🎭کاربر پسر
2740
نمیدونستم دنیا به این بزرگی جای شمارو هم تنگ کردم

جای منو تنگ نکردی تاپیکهایی هستی که نباید باشی