2733
2734
عنوان

کسی میدونه تخمدان دقیقا کجاس

| مشاهده متن کامل بحث + 113 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه من شما رو گفتم ؟ یا اسمتونو تگ کردم یا ریپلای کردم ؟ من کلا گفتم 

منم کلی جواب دادم عزیزم 

یه روز کاسه صبرم پر‌میشه میریزه.     همه جا رو غم برمیداره غصه برمیداره . خنده ای ندارم . حتی شاید گریه ای هم نداشته باشم . فقط هستم ولی دیگ اون من سابق نیستم
2731
اینا شیرین میزنن ولشون کن

😑😑شیرین بزنی بهتر از اینه تلخ باشی و تلخ بمونی

یه روز کاسه صبرم پر‌میشه میریزه.     همه جا رو غم برمیداره غصه برمیداره . خنده ای ندارم . حتی شاید گریه ای هم نداشته باشم . فقط هستم ولی دیگ اون من سابق نیستم
اگ قد بلندی کردی یا ورزش سنگین رفتی یا کار سنگین کردی میتونه تحمدونت کش اومده باشه . جدی میگم . رگای ...

نه عزیزم شکمم نیست کشاله رون هست اون استخونه خخخ 

سمت چپ والا پری روز استخر بودم ممکنه از اون باشه اخه فرداش اینجوری شد

دعام کنین چیزی بشه که بخاطرش همش دست به دعام🌹
😑😑شیرین بزنی بهتر از اینه تلخ باشی و تلخ بمونی

باز شما گفتین مزاح بود و جوابمو بعدش دادین ولی اونیکی میگه پشت گردن. اینجا ادم سوال میپرسه انتطار داره جواب بدن نه مسخره کنن

نه عزیزم شکمم نیست کشاله رون هست اون استخونه خخخ  سمت چپ والا پری روز استخر بودم ممکنه از اون ...

کشاله رون ک طبیعیه . چون میگی استخر رفتی درد میگیره . منم هروقت استخر میرم شنا میکنم مخصوصا نزدیک بیکینی و این طرف رون پام واقعا درد میگیره

2740
باز شما گفتین مزاح بود ولی اونیکی میگه پشت گردن. اینجا ادم سوال میپرسه انتطار داره جواب بدن نه مسخره ...

عصبی نشو . تاپیک ک بزنی هر جور پستی ک بخای میبینی توش . بیا بگرد دنبال راه درمان درد

کشاله رون ک طبیعیه . چون میگی استخر رفتی درد میگیره . منم هروقت استخر میرم شنا میکنم مخصوصا نزدیک بی ...

احتمال داره از همین استخر باشه اره عزیزم. درد نیست حالت ویبره اس انگار گوشیتو گذاشتی روی پات داره ویبره میزنه😅😅😅😅