2733
2739
عنوان

راهنمایی خرید لباس بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 182 بازدید | 26 پست

کلا سر همی خیلی زود کوچیک میشه پسر من که ی سر همیشو کلا دو بار تنش کرد 

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اها پس اینجوریه ینی ممکنه نوزاد یک ماه توسایز صفر باشه و وارد سایز یک بشه ازماه بعد؟

اره اصن ببین از الان خودتو اماده کن چون هیییییچ چیز تو نوزادا قابل پیشبینی نیس 

سایز تولد رشد روزانه و ماهانه اخلاق و رفتار ... هیچی 

هر بچه ای مدل متفاوته

خدایی سلطنت حق رینیرا بود   
2742
اره اصن ببین از الان خودتو اماده کن چون هیییییچ چیز تو نوزادا قابل پیشبینی نیس  سایز تولد رشد ...

وای چقد چالش داره پس مرسی ک گفتید مهربون

روز به روز با آدما غریبه تر ..بدونِ حس:)
منظورم سرهمی بیرون بود ازاین تدی گرما یکی میتونم بگیرم اخه خیلی گرونن

اهااا ببین به جز لباس خونگی سرهمی گرمی حتما سایز بزرگتر بگیر اصلا و ابدا صفر نگیر همون ۱ 

من فک کردم خونگی میگی

خدایی سلطنت حق رینیرا بود   
منظورم سرهمی بیرون بود ازاین تدی گرما یکی میتونم بگیرم اخه خیلی گرونن

صفر نگیر اگه بچه درشت باشه یا قدش بلند باشه اصلا اندازش نیس

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
ینی سریع تو یک ماه بچه رشد میکنه و باید سایز۱ بپوشه؟

اره ممکنه مثلا بچه من سه کیلو و نیم بود اصلا صفر تنش نرفت میدونی اذیت میشد تنش میکردم

شما ی سرهمی مخمل صفر بگیر واسه اوایل و اگر میخوای سرهمی گرم بگیری سایز یک بخر.البته به نظر من اونم لازم نمیشه چون بچه رو تو این سن با پتو دور پیچ بیرون میبرن.من بچه ام اواخر بهمن دنیا اومد تنش نکردم اصلا 

همتا اسم خـودمه♥
2740
صفر نگیر اگه بچه درشت باشه یا قدش بلند باشه اصلا اندازش نیس

باشه عزیزم پس اگه اینجوریه ازاین تیکه های بیمارستانی هم ۸تیکه سرهمی بادورپیچ و کلاه و دستکش و پاپوش کافیه دیگه تیکه ای نخرم براتو خونش؟

اره ممکنه مثلا بچه من سه کیلو و نیم بود اصلا صفر تنش نرفت میدونی اذیت میشد تنش میکردم شما ی سرهمی م ...

بیمارستانی یه ۸تیکه خریدم که یه سرهمی داره وپاپوش اینا فقط .نیازه ازاین تیکه ای صفر ها هم براتو خونه بگیرم یاهمون کافیه؟یه دونه لباس داره فقط

بیمارستانی یه ۸تیکه خریدم که یه سرهمی داره وپاپوش اینا فقط .نیازه ازاین تیکه ای صفر ها هم براتو خونه ...

یک دست دیگه هم صفر بگیر مانتویی و شلوار فقط

اون اخرا اگر دیدی توی سونو وزنش کمه بیشتر بخر وگرنه نیاز نمیشه.میگم من پسرم ۳۵۰۰بود اصلا صفر تنش نمیرفت

همتا اسم خـودمه♥
باشه عزیزم پس اگه اینجوریه ازاین تیکه های بیمارستانی هم ۸تیکه سرهمی بادورپیچ و کلاه و دستکش و پاپوش ...

ی دست دیگه هم بگیر بچه دو دست لباسو که میخواد.پسر من انقد ریز بود همه لباساش صفر بود باز پسر خواهر شوهرم قدش بلند بود ماشاءالله،سایز یک تنش کردیم.