2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تاحالا سه بار سریک سال مجبورشدم پاشم اولش میگن چندسال بشین بعد یامیفروشن یاخودشون میان یاقیمت فضایی میزارن برای رهن.الانم که هزینه بنگاه خیلی زیاده وکارگر وماشین.بدترینش دنبال خونه ی مناسب باشرایط وپولت بایداینقدربگردی اشکت دربیاد وای ماه بعدبایدبریم دنبال خونه

من تاحالا سه بار سریک سال مجبورشدم پاشم اولش میگن چندسال بشین بعد یامیفروشن یاخودشون میان یاقیمت فضا ...

بخدا پریشب تو خیابون زدم زیر گریه زار زار گریه کردم بحال خودم 

خیلیییی بده

2731
ای بابا واقعا هم چه دلایل الکی بودن 

باور کن شوهرم که اصلا اعتقاد ندارند بحدی عصبی بود تو املاکیه گفت انگار ما طلسم شدیم تا پای قولنامه میریم و اوکی نمیشه!

حالم خیلی بده قراره ده روز دیگم تخلیه کنیم 😭

بخدا پریشب تو خیابون زدم زیر گریه زار زار گریه کردم بحال خودم  خیلیییی بده

ادم پولش برسه سریع پیدامیشه ولی هرسال بایددوبرابرکنی پول میش رو اونم بااین حقوقها که کفاف خرج روبزورمیده.ایشالا هم شما هم ما زودتر صاحبخونه شیم  گاهی میگم یعنی روی این کره ی خاکی یه ۷۰متر اپارتمان سهم مانمیشه؟؟؟؟اخه چرا ادم بایداینقدرعذاب بکشه برای مسکن.من بچه بودم یادمه بیشترمردم صاحبخونه بودن تدیدم کسی مستاجرباشه ودتبال خونه الان اکثریت مستاجرن

[QUOTE=339133993]نه خب بگرد پیدا کن،  بسم الله کن، انشاالله درست میشه،  کاش همه مشکلات با پول حل میشد[/QUOTE وقتی برام نمونده آنقدر استرسی شدم چند روزه چهار پنج ساعت بیشتر خوابم نمیبره 

مرسی دوست عزیز 

برام دعا کن🙏 خدا دلت رو شاد کنه💚

[QUOTE=339133993]نه خب بگرد پیدا کن،  بسم الله کن، انشاالله درست میشه،  کاش همه مشکلات با ...

حق داری حق داری 

حالا صبحانه تو بخور یه نیم ساعت دیگه پاشو برو دوباره بگرد،  حالام که موعد تخلیه تون نزدیکه سعی کن سخت نگیری جنوبی نباشه تراس نداشته باشه هم ایراد نداره چه میشه کرد 

پنات به خدا دختر 

پاشو 

پاشو 

انقدم غصه نخور

ادم پولش برسه سریع پیدامیشه ولی هرسال بایددوبرابرکنی پول میش رو اونم بااین حقوقها که کفاف خرج روبزور ...

واقعا دیشب منم همین ب شوهرم گفتم اصلأ همه خونه دار ویلایی کمتر از صدور پنجاه متر نبود! 

خدایا ،خدای خوبم خودت ماهارو صاحبخونه کن

حق داری حق داری  حالا صبحانه تو بخور یه نیم ساعت دیگه پاشو برو دوباره بگرد،  حالام که موع ...

ممنون از دلگرمیت عزیزم 💜 🙏💐

حتما خدا کنه امروز دیگه خونمو پیدا کنم 🥹