2733
2739
به نظر میاد خیلی عصبی بوده و خواسته لج شما رو دربیاره

خودش میگه برا لج بوده، من قبلش نوشتم اصلا دوستت ندارم، مهربونیت هم بخاطر زنگ ننه ددته، جوابش این پیامک بود

نه،قضیه اینجوریه که هروقت میره به ننه ددش زنگ میزنه مهربون میشه و کلمات محبت آمیز شروع میکنه در حالی ...

خب چرا عزیزم میزنی تو ذوقش ؟توام باشی چون به غرورت بر میخوره از لجبازی میگی آره به خاطر فلان دلیل بود

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چرا عزیزم میزنی تو ذوقش ؟توام باشی چون به غرورت بر میخوره از لجبازی میگی آره به خاطر فلان دلیل بو ...

اینکه شوهرت همیشه با زنگ ننه ددش،خوشحال و مهربون بشه،چندش آور نیست؟

2728
دد که نمیدونم یعنی چی ولی بخاطر مادرش زندگیتو زهر مار نکن

آخه چجوری وقتی ناخودآگاه چندشم میشه وقتی میره به ننش زنگ میزنه و ازینکه مادرش از دستش ناراحت نبوده، خوشحاااال و رهاااا و مهربوووون میشه

اون برا من فرستاده

اه چقدر چندشه

فکر کرده داره با کی حرف میزنه

بزن تو دهنش

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2740
بهش پیام دادم لازم نیس خودتو اذیت کنی و بخاطر اون موضوع مهربون شی ،هروقت خاستی بیا بی مقدمه، .... و ...

نگران اذیت شدنشی؟کم پیش میاد مردا معنی طعنه رو بفهمن

باید جواب میدادی بفهمه باید درست صحبت کنه

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
اینکه شوهرت همیشه با زنگ ننه ددش،خوشحال و مهربون بشه،چندش آور نیست؟

چرا هس،ولی خوشحال و‌مهربون بهتر از بدخلقیه،چون شوهر خودم هردفعه جنی میشه بی دلیل،میفهممم با مادرش حرف زده

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..