2733
2734
عنوان

پرسینگ ناف و اضافه وزن

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 40 پست
دیگه ترک جزئی از مادر شدنه سخت نگیریم

مجردمممممم

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
ینی چی پر میشی؟

یعنی بدنت سفت میشه عضلانی میشی،چربی آب میشه ولی عضله میاری ،،چاقیت دیگه چاقی چربی نیست

هیکل و استخونت مردونه میشه

💙عاشق خودمم💋... از من فقط یدونه تو دنیا هست
مجردمممممم

ترک ها بعد یه مدت خیلی کمرنگ میشن و دیده نمیشن اصلا نگران نباشید ولی رو شکمتون یه مقدار کم روغن ارگان بزنید بهتره 

افکار هر کسی برایه خودش عزیزه برای دیگران قابل‌تحمل  لطفاً افکارتون رو غیر‌قابل‌‌تحمل‌‌‌ نکنید.                         
2731
ترک ها بعد یه مدت خیلی کمرنگ میشن و دیده نمیشن اصلا نگران نباشید ولی رو شکمتون یه مقدار کم روغن ارگا ...

ترکام سفیده آخه🥲

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤

خانوما با تشکر ازراهنماییتون تصمیم گرفتم به خودم تا مهر ماه فرصت بدم و اون زمان توی هر سایزی که بودم بزنم 

افکار هر کسی برایه خودش عزیزه برای دیگران قابل‌تحمل  لطفاً افکارتون رو غیر‌قابل‌‌تحمل‌‌‌ نکنید.                         
حس ششمت در مورد من چیه🙏🙂

وقتی ناراحتی اروم میشی جای داد و بیداد کردن صبوری میکنی بیشتر 

امیدتو تو زندگی بیشتر کن و بیشتر برای خودت تلاش کن 

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»
وقتی ناراحتی اروم میشی جای داد و بیداد کردن صبوری میکنی بیشتر  امیدتو تو زندگی بیشتر کن و بیشت ...

حست نسبت به محمد چیه؟ پسر خوبیه یا ....

کی ازدواج میکنم؟با محمد یا یکی دیگه؟

اونا ترک نیس عزیزم بچه د شدنی میفهمی ترک چیه

پس اینا چیه اخه؟ سفیدهم هستن🥲

2706