2733
2739
دیسکش نزنه بیرون 

مگه به دیسک ربطی داره؟ دنده های دوطرفه پشتشه. کمرش نیست

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
من نابودم فقط منتظر زایمانمم ک بعد برم اساسی درمان کنم مشکل شما از چی بود؟

یه سری من قلنج شده بودم همسرم فشار داد انگار استخونم ضربه دید! بعد اون تا دوهفته نفسم انگار اونجا گیر میکرد خیلی سخت بود بعد خودش درست شد

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کمر و بالای کمر و ستون فقراتم درد میکرد خیییلیییی پرسوجو کردم گفتن جراح مغرو استخوان برو

حتی متخصص هم نه خود جراح بهتره

ام ار ای هم دادم دکتر گف چیزیت نیست خوب میشی😐😐 

چون وقت دگتر طولانی بود مابینش یه عمومی و اورژانسم رفتم اوناهم گفتن چیزیت نیست.

ظاهرا کلا یک سری دردها تو بدن هست که مثلا ضربه میخوره یا هرچی بعد ی مدت تازه خودشو نشون میده واس من بعد دو هفته تازه بروز کرده بود!

یا حتی بعضیا وقتی کرونا گرفتن دردهای خیلی سال پیششون دوباره اومده بود سراغشون

و ضعف استخونها و عضلات و بادی که تو بدن هست بین عضلات میچرخهرکه بهش میگن ریح که تشدید میکنه دردهارو

حالا من یک دیسک خفیف هم فهمیدم دارم بین اینها

با همه توصیفات دکتر علت خاصی پیداذنکرد ومنم خود ب خود خوب شدم ب مرور زمان

با اینکه دردم واقعاا شدید بود و نمیتونستم راه برم.

خلاصه اول برو متخصص ببین مشکل چیه اگر جدی نیست و عضلانیه بیا مشکلو با ارتوپد و ورزش و استراحت و طب سنتی و اینا خوب کن 

2742
من کمر و بالای کمر و ستون فقراتم درد میکرد خیییلیییی پرسوجو کردم گفتن جراح مغرو استخوان برو حتی متخ ...

من بیست سال بچه بودم  پیش موتور بهم زد با کتف اومدم رو زمین مچ دستم رفت زیر کمرم دستم شکست ولی هنوز بعد بیست سال کتفم درد می‌کنه درد مزمن و بد 

اهان خداروشکر برای منم دعا من خوب شم بعضی شبا از درد انقد ناامیدم میگم فقط صبحو نبینم😔

ان شاءلله که بزودی زود خوب میشید🙏🏻

من کمر و بالای کمر و ستون فقراتم درد میکرد خیییلیییی پرسوجو کردم گفتن جراح مغرو استخوان برو حتی متخ ...

بله درسته..ممنونم 🌹🌹

2740