2737
2734
عنوان

یه مشورت_ازدواج مادرم

| مشاهده متن کامل بحث + 517 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرتون خودش درآمد داره؟ ۴۲ سال واقعا جوونه حیفه از الان مثل دلمرده ها زندگی کنه اون احتیاج به هم صحبت همسن خودش داره بخواد خودشو وقف پدربزرگتون کنه زود پیر میشه از ته قلبت راضی شو با یه آدم خیلی مناسب گه فرزند تو خونه نداشته باشه ازدواج کنه و باهاش بره سفر و تفریح و گردش 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2728
شرایط خواسگار مادرت چطوره؟شغلش وتحصیلاتش درچه حد

فرد معتبر و خوب محل ، تحصیلات مدیر بازنشسته

واقعا آدم حسابیه منتها ۶۰ سالشه مادرم ۴۲

خواسته‌هایت‌را‌بسپار‌به‌خدایی‌ ﮼که‌تمام‌کارهایش‌به‌موقع‌است
مادر زنداداشتون با زنداداشتون اینا زندگی میکردن؟

نه عزیزم مادرشون خانه جدا داشت ،بعضی از شبهاهم زنداداشم پیششون می‌خوابید برادرم با بچه ها خونه خودشون بودند.هفت سال زمین گیر شدند زن دایی بودنند

شدیدا باهات موافقم ولی مادرم قبول نمیکنه 😔 میدونم تو رودربایستی مونده

بهش بگو از آیندت خبر نداری ک به جای نگهداری از پدبزرگم از زندگی خودت لذت ببر بعد این همه سال تنهایی به فکر خودتم باش بهش بگو هر تصمیمی بگیره تو پشتشی و نظر تو اینه ک ازدواج کنه تا خیال توام راحت باشه من خودم به مامانم میگم هرکی هرچی گفت جوابش با من مهم اینه تو حال دلت خوب باشه بیشتر به فکر حرف مردمن ک بعد این همه سال میگن فلانی ازدواج کرده

از جهان مانده فقط جان ک مرا ترک کند🙂من چنانم ک محال است کسی درک کند🧚
2738
سه تا بچه داره که همگی متاهل هستن خانمش یه سال پیش فوت شدن

اگه سرحاله ومریضی خاصی نداره خوبه بچه هاشم که متاهلن

البته اختلاف سنی شونم یکم زیاده ولی خب هردو بالغن

غریبه ها در شب🌹

هیچوقت ازدواج به ادمها تحمیل نکنید میخواد ۴۳ سالش باشه میخواد۱۹ سالش از کجا معلوم تو معذورت قرار داره شاید واقعا دوست نداره ازدواج کنه 

بذارید برای زندگیش خودش تصمیم بگیره شماهم بهش بگین که هر تصمیمی بگیره من مثل کوه پشتتم.

به زندگیم که نگاه میکنم من هیچوقت آدم پر توقع نبودم!!یه زندگی میخواستم که توش اذیت نشم.ولی یه زندگی داشتم که جز اذیت شدن چیزه دیگه ای نبود.❤️‍🩹کاشک بودی مادر تو تنها کسی بودی که حال دلم خوب میکردی🖤💔
سه تا بچه داره که همگی متاهل هستن خانمش یه سال پیش فوت شدن

مامان من دلایلش اینا بودن ک شوهر تو سرکوفتت میزنه یا مردم چی میگن بهش گفتم شوهرم خیلیم موافقه اگه خودش همدم نمیخواست چرا ازدواج کرده توام همدم میخوای شاید مامان توام نگران شوهرته 

از جهان مانده فقط جان ک مرا ترک کند🙂من چنانم ک محال است کسی درک کند🧚
مامان من دلایلش اینا بودن ک شوهر تو سرکوفتت میزنه یا مردم چی میگن بهش گفتم شوهرم خیلیم موافقه اگه خو ...

نه مامان من نگران حرف مردم و تنهایی پدرشه

خواسته‌هایت‌را‌بسپار‌به‌خدایی‌ ﮼که‌تمام‌کارهایش‌به‌موقع‌است