2726
عنوان

یه مشورت_ازدواج مادرم

509 بازدید | 28 پست

مادرم ۴۲ سالشه

من تک فرزندم و متاهل و پدرم ۴ و نیم ساله فوت کردن

مادرم با پدرمادرش زندگی میکنه و مادربزرگم یک ماه میشه فوت کرده و الان مادرم با پدربزرگم زندگی میکنه

دایی ندارم و سه تا خاله دارم که خب رابطشون با مادرم خوبه زود زود سر میزنن

مادرم شکر خدا نیاز مالی نداره

میدونید مادرم خواستگارهای بسیار خوبی داره یعنی واقعا خوب ، میدونم صلاح اینه که مادرم ازدواج کنه اما ته دلم راضی نیست حالا دل من منم نیست ، مادرم انگار خودشم هم میخواد ازدواج کنه و هم نمیخواد ، انگار تو معذوریت مونده که وای اگر ازدواج کنم پدرم چی میشه

من ساکن راه دورم هر چند بخاطر کارم امسال رو پیش مادرم میمونم اما آینده معلوم نیست که راه دور بمونیم یانه

شما جای من بودید چیکار میکردید؟

دلم میخواد مادرم رانندگی یاد بگیره و شدیدا مستقل شه نزدیکش باشم و ازدواج نکنه ، اصلا بهش اینو نگفتما همش میگم ازدواج کن من به اون آقا حتی حاضرم بابا هم بگم اما خودشم قبول نمیکنه ، میدونم تو معذوریت مونده چون پدربزرگم هم کل زندگیشو کاغذ کرده داده مادرم و هم اینکه مادرم میدونم ته دلش میگه اگر من ازدواج کنم پدرم تنها میمونه!

چیکار کنم؟ یه حس خیلی مبهم دارم واقعا نمیدونم😔

خواسته‌هایت‌را‌بسپار‌به‌خدایی‌ ﮼که‌تمام‌کارهایش‌به‌موقع‌است

این تصمیمیه که خودش باید بگیره، فقط شما میتونی بگی هر تصمیمی بگیره دوسش داری

یه عمر به اشتباه فکر می کردم قوی بودن یعنی دوام آوردن، ولی الان تازه فهمیدم که قدرت توی رها کردنه..

به اون شخص بابا نگو  چون پدرت نیس

مستقل شدنم ربطی به ازدواج نداره مادرت بالاخره دوست داره از تنهایی در بیاد نیاز عاطفی... نیاز جنسی و خیلی چیزای دیگه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بزار ازدواج کنه ، وظیفه مامانت نیست از پدرش نگهداری کنه ، اگه دوست داری مثلا به جای ۳۰ سال ۵۰ سال دیگه مامان داشته باشی بزار ازدواج کنه روحیه بگیره حتی بخواد میتونه بچه دار بشه

کاش تصویرت نفس می کشید مادر
2728

مامان ازدواج کنه پدرشون هم مراقبت کنه مثل خیلی های دیگه که دارند همین کار و انجام میدهند تازه مادر شما که بچه ای دیگه ندارن،،، زنداداشم مادرشو سالها نگه داری کرد با وجود دوتا پسر و بردارم 

همینا رو بهش بگو اصلا بگو سمت ازدواج نره بیاد نزدیک تو با بچه و نوش حال کنه حالا تو نگو ولی خ ...

بعد یه سن مشخصی ادمایی که ازدواج میکنن اغلب نمیسازن

بالاخره یه پیرمرد میاد که هیچ خاطره مشترکی ندارن و با کلی اخلاق بد و خوب

حالا ادم جوونه میسازه ولی تو اون سن سخته سازش با یه غریبه

حالا بخاد جدا بشه هم کلییییی داستان و بالاخره اون حرمتشم میره

پدربزرگتون چه شرایطی داره؟ سرپا هست؟ چند سالشه؟ خدای نکرده که بیمار نیست؟ از پس کارهاش برمیاد؟ اصلاً پدربزرگتون میتونه ازدواج کنه؟

در کل مادرتون هم باید ازدواج کنه، الآن شرایط خواستگارهاش خوبه، معلوم نیست چند سال دیگه هم اینطور باشه یا نه. ولی باید با خواستگارش شرط کنه که نزدیک خونه‌ی پدرش خونه بگیره، هر روز به پدرش سر بزنه و کارهاشو انجام بده. 

ازدواج صرفاً بحث مالیش مطرح نیست، بحث داشتن همدم و همزبونه. تنها زندگی کردن خیلی سخته. 

مامان ازدواج کنه پدرشون هم مراقبت کنه مثل خیلی های دیگه که دارند همین کار و انجام میدهند تازه مادر ش ...

مادر زنداداشتون با زنداداشتون اینا زندگی میکردن؟

منم بابامو ۱۸سال پیش از دست دادم و مامانم از ۲۳سالگی تنهایی بزرگمون کرده الانم من متاهلم وداداشمم به خاطر کارش چندماه دیگه میره شهر دور مامانم تنها میشه فاصله من با مامانم یه ساعته ولی به نظرم ازدواج کنه بهتره چون من شبا ک پیشش نیستم خدایی نکرده بلایی سرش بیاد کی میخواد یه دکتری ببره یه لیوان اب دستش بده اونم جوونیشو گذاشته پای ما بزرگمون کرده حداقل الان به فکر زندگی خودش باشه من دلم همش پیش اونه ک نکنه بلایی سرش اومد بخدا یه تفریح نمیتونم بدون اون برم فکر میکنم به روزایی ک حرف مردمو تحمل کرد ولی مارو تنها نذاشت الان دیگه حقش تنهایی نیس البته نظر شخصی منه

از جهان مانده فقط جان ک مرا ترک کند🙂من چنانم ک محال است کسی درک کند🧚
منم بابامو ۱۸سال پیش از دست دادم و مامانم از ۲۳سالگی تنهایی بزرگمون کرده الانم من متاهلم وداداشمم به ...

شدیدا باهات موافقم

ولی مادرم قبول نمیکنه 😔 میدونم تو رودربایستی مونده

2706