2733
2739
عنوان

محفل دوستانه

| مشاهده متن کامل بحث + 37555 بازدید | 6298 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله به دستت میرسه. حالا تا کارتتو بگیری میتونی حسابتو شارژ کنی تا امتیاز جمع کنه. آره عزیزم به ...

سلام فرزانه جانم 

من هفته پیش مامان بابام کربلا بودن و من کلی کار و مسئولیت داشتم 

اره عزیزم کارت ویپاد و گرفتم یک تومن زدم توش و بعدش با اعتبار یک میلیونی که بهم داد و مقداری نقدی که داشتم یه سکه یک گرمی پارسیان خریدم 😍

ببینا وقتی قسمت باشه همون که دلخواه آدمه چجوری سر  راه آدم قرار میگیره. حالا ماشین خوبیه؟ نسبت ...

اره خیلیییی خوبه خیلی ام وی ام که قسمت هیشکی نشه خیلی بد یود 

من آنقدر راضی بودم به دوستم هم پیشنهاد دادم اونم خرید خیلی راضیه 

2731
عزیزم یه سوال دارم شما در جریان نبستی مجددا طرح پیش فروش خودرو بذارن ؟!

سلام ازایرانخودرونمیدونم سایپاهم مجوزافزایش قیمت بگیره میذاره

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2740
میناجان ولی چقدر قیمتای کارخونه چه سایپا چه ایران خودرو زیاد شدن! آدم دلشوره میگیره از قیمتا

سلام خیلی بعضی چندروزقبل یه کاربرمیگفت ماکارمندیم یباره ۲۰۰میلیون ازکجابیاریم اینقدرگرون کردن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
میناجان ولی چقدر قیمتای کارخونه چه سایپا چه ایران خودرو زیاد شدن! آدم دلشوره میگیره از قیمتا

سلام خیلی بعضی چندروزقبل یه کاربرمیگفت ماکارمندیم یباره ۲۰۰میلیون ازکجابیاریم اینقدرگرون کردن

سلام‌ میناجان 

دقیقا با این همه گرون کردن، دیگه آب پاکی رو ریخته رو دست خیلیا. قبلا قبمت بازار بالا بود، همه دنبال قیمت کارخونه بودن.

حالا قیمت کارخونه جوری شده که باید قشرای متوسط لاقل ۲ ۳ براش برنامه ریزی کنن. شایدم بیشتر.

سلام‌ میناجان  دقیقا با این همه گرون کردن، دیگه آب پاکی رو ریخته رو دست خیلیا. قبلا قبمت بازار ...

اره واقعایکروزای اینقدرفکرمیکنم سرم دردمیگیره