2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
طبیعتاً گروه خونی نوزاد از والدین به ارث می‌رسد، البته باید توجه داشت که چون نوع O مغلوب است فنوتیپ نوع O همیشه خالص است (OO) و فنوتیپ نوع AB دارای ژنوتیپ AB است ولی گروه خونی مثلاً A می‌تواند دارای ژنوتیپهای AA ویا AO باشد؛ لذا اگر مثلاً والدین هر دو دارای گروه خونی O باشند نوزاد قطعاً گروه خونی O خواهد بود ولی نوزاد والدینی با گروه خونی A ممکن است دارای گروه خونی A و یا گروه خونی O باشد.
پارام پست ها : 7766 عضویت:1394/4/27 1395/7/12 - 3:45 عصرگزارش پست نامناسب لینک مستقیم من o هستم همسر B دختر A اممممکان نداره. هرسه تاییتون برین تعیین گروه خونی خیلی خطرناکه گروه خونی رو ندونین یا اشتباه کنین
"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
2740
نه . نمیشه
رفتنِ کسی، نبودنِ کسی مانند قطع شدنِ دست است... مشکل نداشتنِ دست نیست مشکل یادآوری روزهاییست که دست داشته ای، مشکل این است که اکنون به کمترین نشانی از آن راضی هستی..