2733
2739
راجع به این قرص نه.ولی میخواستم اشتهام کم بشه

این خیلی سر صدا کرده

گویا روی متابولیسم کربوهیدراتها تاثیر داره و کرومی که داخلش هست میل به شیرینی رو کم میکنه.ترکیباتش هم خیلی ایمنه

لایک نکنید عزیزان🌹🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ای بابا من امروز با هزار امید و آرزو خریدم🤭

چقد خريدي؟؟

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
2738
هبچ کس استقبال نکرد🤣

چرا دیگه ینفر گفت خب ادامش.....البته اینم بگما پربازدید نشد وَاِلا وقت نمیکردم الان جواب شمارو بدم حتی

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘