2737
2739
کاسنی با رازیانه یکی میگه مصرف کنی یکی میگه نه نظرات شماچیه؟

کاسنی هورمون مردانه رو زیاد میکنه رازیانه زنانه .قطعا برای شما رازیانه محیط واژنو رحم  و مستعد دختر میکنه .ممکنه شما همه چیز و رعایت کنی اما منی همسرتون خیلی قوی باشه و پر از اسپرم  ک احتمال پسرو بیشتر میکنه .

کاسنی هورمون مردانه رو زیاد میکنه رازیانه زنانه .قطعا برای شما رازیانه محیط واژنو رحم  و مستعد ...

به مرد کاسنی ندیم و خودم مصرف کنم خوبه؟چی بدم ب همیرم ک اسپرمش قوی نشه بوه اولم ناخواسته بود پسر شد میترسم قوی باشه😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به مرد کاسنی ندیم و خودم مصرف کنم خوبه؟چی بدم ب همیرم ک اسپرمش قوی نشه بوه اولم ناخواسته بود پسر شد ...

نه کاسنی نخور رازیانه بخور .گرمی زیاد نده ب شوهرت دوش اب گرمم ک خودتون گفتین خیلی خوبه

نه کاسنی نخور رازیانه بخور .گرمی زیاد نده ب شوهرت دوش اب گرمم ک خودتون گفتین خیلی خوبه

چقد رازیانه بخورم من یه هفته بود از گوگل اینا خونده بودم کاسنی میخوردم یه بطری خوردم😭😭😭

چقد رازیانه بخورم من یه هفته بود از گوگل اینا خونده بودم کاسنی میخوردم یه بطری خوردم😭😭😭

نمیدونم منم قبلا واسه اقدامم از همین نت میخوندم کامل همرو نوشته البته من دوقلو باردار شدم دختر و پسر ولی دوستام رژیم پسر گرفتن بچشون پسر شد

2740
مثلا فردا اتمام پریود اقدام کنم احتمال دختر زیاده؟؟

آره.روز اول پریودت روز اول دوره حساب میشه بعدازپاک شدن تا چهاردهم دخترمیشه.بعدم اون ارضا شدن که گفتن هم رعایت کن.چون تودخترپسرمن اون موردصدق میکنه.توهرجفتشون.

میشه برای شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه صلوات مهمونم کنی.....ممنون....