2733
2734
عنوان

کدوم رنگ گوشیییی؟🧡💚💜

| مشاهده متن کامل بحث + 139 بازدید | 25 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خودمم دو دلم در واقع خیلی ۳ دلم😌😂

😂😂😂 پیشاپیش گوشی نو مبارک

خب چون مدل ها متفاوتن در کنار رنگ به آپشن های دیگه هم دقت کن که بهتر تصمیم بگیری💚😁 الهی منم بزودی گوشی جدید دار بشم ،کوشی م نوت ۵! حتی طلقش هم هیچ جا ندارن! ولی باز هم الهی شکر😍⁦☺️⁩🌹

🌿💕من به دنبال تو ، با عقربه ها می چرخم💕🌿                    🌿💕  عشق یعنی گله از حرکت ساعت نکنم💕🌿
مرسی ازت خانوم زیبا💚💚💚

قلبم اکلیلی شد...

ممنون از حس خوبت زیبای مهربون😘😘😘😘😘😍😍😍😍گوشی ت هزززززاران بار مبارک😁💚💐

🌿💕من به دنبال تو ، با عقربه ها می چرخم💕🌿                    🌿💕  عشق یعنی گله از حرکت ساعت نکنم💕🌿
😂😂😂 پیشاپیش گوشی نو مبارک خب چون مدل ها متفاوتن در کنار رنگ به آپشن های دیگه هم دقت کن که بهتر ت ...

مرسییی عزیزممم🥺😍چه قلب مهربونی داری شما

الهی به زودی گوشی ای که دوست داری رو بخری مهربون جان💞

2738
مرسییی عزیزممم🥺😍چه قلب مهربونی داری شما الهی به زودی گوشی ای که دوست داری رو بخری مهربون جان💞

فدایی داری عزیزه جان🌹💙💚😍⁦

دومی 😍

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️