2733
2739
عنوان

دادن ریسپیریدون به بچه ی 2 سال و نیمه کار درستیه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14860 بازدید | 40 پست
سلام ببخشید چند وقت این قرص و به بچه تون دادین؟راضی بودین؟

سلام

۸-۹ماه دارم میدم اگه ندم خیلی بدتره 

یبار فک کردم دارو بدترش میکنه دارو رو با مشورت دکتر قطع کردم که از دیوار صاف بالا میرفت

وقتی داروش میدم دیگه جرات از در و دیوار بالا رفتن و کارای خطرناک نداره ولی وقتی نمیدادم خیلی کاراش خطرناک بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم ریسپریدون توجه و تمرکز شو بالا برده؟قرص از چه شرکتی هست؟

من شرکت سبحان دادم اصلا خوب نبود دکترش گفت روز دارو خوبه که اصلا گیرم نیومد من فقط شرکت پورسینا بهش میدم یکم سفته و دیر اب میشه ولی نسبت به سبحان خیلی بهتر بهش افتاد

فقط حتما دوز دارو رو طبق دستور دکتر بده 

ببین اونقدرا توی توجه و تمرکز معجزه نمیکنه همراه با دارو حتما باید کاردرمانی بشه من چند ماه بردمش کار درمانی خیلی خوب بود ولی جلسه ۷۰تومن بود اینجا که دکتر معرفی کرد برام سنگینه البته اگه بیمه تکمیلی داشته باشی خوبه

2742
من شرکت سبحان دادم اصلا خوب نبود دکترش گفت روز دارو خوبه که اصلا گیرم نیومد من فقط شرکت پورسینا بهش ...

ممنونم که تجربه تو گفتی من ۴ماهی بردمش کاردرمانی اونم جلسه ۷۵ بود اما خیلی تاثیر نداشت الان دوباره میخام آنلاین کاردرمانی بگیرم اگه برات مقدوره یسری تمرینای کاردرمانی شو برام میفرستین ببینم

ممنونم که تجربه تو گفتی من ۴ماهی بردمش کاردرمانی اونم جلسه ۷۵ بود اما خیلی تاثیر نداشت الان دوباره م ...

مارو از اتاق بیرون میکرد اصلا نمیدیدم چیکار میکنه

فقط جلسه اول و دوم دیدم مثلا بچم میخاست با یچیزی بازی کنه میگفت صبر کن تا ده بشماریم تا بدمت

یا روی توپ  بزرگ قلش میداد  ذوق میکرد بعد میگف توپو بنداز سبد تا دوباره قل بخوری

روی یه تکه چوب بلند که عرضش ده سانت و طولش یکمتر و خورده بود میگف راه برو و توپارو هدف گیری کن پرت کن تو سبد که یکم فاصله داشت

تو یه تاب میذاشتش و میچرخوندش که دختر من ازینکار بشدت بیزار بود

سلام  چقدر خوب توضيح داديد دقيقا اونجايي كه نوشتيد مهر مادر الكي بذار كنار دقيقا من تو چالش ا ...

سلام میشه بگید علائم بچه تون چی بود که دکتر رسپریدون داد؟چندوقتع میدین ایا کنارش داروی دیگه ندادن؟ 

من دخترم از یکسال و نیمگی شروع کرد دندون قروچه از عمد کنه وقتی که خوشحال بود و هیجان داشت.و اینکه از نوزادی خوابش بد بود چندباری بیدار میشد.بردم دکتر اسلامی امیرابادی روانپزشک کودک که رسپریدون رو داد.گفتن oddهستن این بچه ها  که گاهی چنگ و بشگون هم میگرفت بندرت وسیله پرت میکرد.من ده ماه این دارو رو دادم حس کردم فقط مدل رفتاراش عوض شده و خوب نشده ینی بجای دندون قروچه دنداناشو میسابه به هم یا بجای بشگون چنگ میندازه دوهفته پیش گفتم قطع کنم ببینم نکنه اثری نداره.ولی بدتر شد وسیله هارو میندازه بشگون میگیره به صورت منو پدرش از خوشحالی چنگ میندازه حرف گوش نمیده خرابکار شده.امشب برای شروع مجدد دارو انقدر گریه کردم پست شمارو دیدم که گفتین‌خودتون دارو خوردین اول.همش حس میکنم نکنه رفتار من باعثشه چرا باید به بچه ام قرص اینچنینی بدم اصلا تا کی؟ نکنه ایندش خراب شه؟ استانه تحملم خیلی پایین اومده سریع از دستش ناراجت میشم و تبیهش میکنم .میخوام ببینم شما نتیجه ی مطلوب دیدین از رسپریدون؟

2738
ممنونم ریسپریدون توجه و تمرکز شو بالا برده؟قرص از چه شرکتی هست؟

سلام میشه تجربتون از رسپریدون رو بگین ؟ اینکه چندوقته میدین ایا به تنهایی موثر بوده ؟ علائم بچتون‌چیه ؟ من مشکلات دخترمو بالا گفتم خیلی مستاصلم‌دنبال تجربه مشابه هستم‌برای تصمیم گیری بهتر

سلام میشه بگید علائم بچه تون چی بود که دکتر رسپریدون داد؟چندوقتع میدین ایا کنارش داروی دیگه ندادن؟&n ...

سلام عزیزم من دارو خوردن حالم خیلی بدتر شد چون دارو بهم نمیساخت…الان نزدیک یکسال شد فک کنم به بچم دارو میدم 

نباید انتظار داشت دارو که میدی بچه دیگه رفتاراش اوکی باشه دارو تا خدی کنترل میکنه برای همین در کنارش میگن کار درمانی ببرین تا بچه یاد بگیره چه کاری درسته چه کاری اشتباه و اموزش پذیر بشه…بدون دارو نمیشه اموزششون داد …من دیگه ریسپریدون بهش ندادم چون اصلا دیگه اثر نداش یا نمیدونم دکتر داروشو عوض کرد الان بهتره ولی نه که مث بچه ها عادی باشه انرژیش داخل بدنشه و مدام داره نق میزنه

سلام میشه بگید علائم بچه تون چی بود که دکتر رسپریدون داد؟چندوقتع میدین ایا کنارش داروی دیگه ندادن؟&n ...

بچه من هم او دی دی بود هم بیشفعال …او دیدی اختلاس حسی هست،…دندون قروچه داشت مدام با دستاش به بازو من ور میرف…که گف دارو بده و هر روز دست و پاهاشو ماساژ بده…دیگه بیشفعالی هم داشت اصلا ۲ثانیه یجا نمیشینه همش سر اینجا اونجا میره کارای خطرناک…بچه هارو میزد….حرف گوش نمیداد انگار پنبه تو گوششه…