2733
2734
عنوان

زبان مادری یا فارسی

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 55 پست
منم با بچه هام فارسی حرف میزنیم. زبان خودم لریه یادش گرفتن چون با همسرم لری حرف میزنم. کاملا مسلطن. ...

عزیز دلم لری گویش هست زبان نیست . تعریف زبان یه چیزی مثل فارسی وعربی و انگلیسی و.... هست که قواعد و دستور زبان تعریف شده داشته باشه.

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من عربم و تهران زندگی می کنم اینجا هم به دنیا اومدم خانواده عربی باهامون صحبت کرد فارسی نسبت به عربی خیلی خیلی راحتتره سریع یاد میگیرن . من با دخترم هم فقط عربی صحبت کردیم الان دو سال و نیمشه در عرض دو سه ماه فارسی رو در حد خیلی خوبی یاد گرفته . نگران لهجه هم اصلا نباش یک سال فارسی صحبت کنه کامل بدون لهجه میشه . 

اما غیر ممکنه بتونه فارسی یاد بگیره عربی لهجه ی عربی رو اصلا نمیتونه درست ادا کنه بعدا . و کلا چون فارسی خیلی راحتتر و روونتره دیگه عربی رو یاد نمیگیره

منم با بچه هام فارسی حرف میزنیم. زبان خودم لریه یادش گرفتن چون با همسرم لری حرف میزنم. کاملا مسلطن. ...

آهنگهای محلیتون رو هم خیلی دوست دارم کلا شیرین و دلنشین حرف میزنید.

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...
2742
عزیز دلم لری گویش هست زبان نیست . تعریف زبان یه چیزی مثل فارسی وعربی و انگلیسی و.... هست که قواعد و ...

ارع عزیزم همون گویش لری. چون خودمون حرف میزنیم بچه هام مسلطن. عربی هم یکم متوجه میشن چون شوهرم کم باهاشون میحرفه.  ولی کلا فارسی باهاشون حرف میزنیم. چون توی جامعه فارسی باید اوک باشن. 

من از نسل زنهای تکراری نیستم من همان نسل تافته ی جدا بافته ام♥️♠️♦️♣️
2740