2737
2734
من آرزو دارم ۳تا بچه داشته باشم اسم یکی رو مرسانا بزارم یکی مرصاد  یکی دیگه رو هم باباش هرچی خ ...

مرصاد اسم رمز حمله منافقین به ایرانه زمان جنگ فکر میکنم حملات شیمیایی هم زده بودن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلنا

با افتخار گــیلکم❤️اصالتم‌ را میرزا کوچک خان جنگلی، پروفسور سمیعی ، محمد نامجو ، دکتر آذر اندامی و.. فریاد میزنند 🌿 زنده باد ایرانم💚🤍❤️ما گیلکا یه ضرب المثل داریم ننم اَنَ دِ لَ چه مارغانه بزه مفهوم؛ نمی دونم این چه توطئه ای کرده حکایت خیلیاست!،،رشتِ کُرم ایته‌ دسته گولم‌ 🌿‌‹توتمام‌منی،تمام‌پیداوپنهانم تمام‌داشته‌ونداشته‌ام تنهایت‌نخواهم‌گذاشت تاآن‌سوی‌ابدیَت E❤️P...
2742
2740
چرا حتما باید اسما به هم بیان؟این همه اسم زیبا که به سامیار نمیاد.این بچه که تا اخره عمرش اسمش کنار ...

چقدر حرفت منو به فکر فرو برد راست میگی منو خواهرامم اسمامون به هم نمیاد اتفاقیم نیوفتاده 

و خدایی که به شدت کافیست 🤗💜
مرصاد اسم قرآنیه  من ب جنگ چ کار دارم

میدونم که اسم قرانیه ولی خب اکثرا تا این اسمو میشنون یاد اون قضیه میفتن من خودم شنیدم یادش افتادم .کلا نظرات متفاوته ولی فکر میکنم اسم پسر باشه .مشترکه؟

چقدر حرفت منو به فکر فرو برد راست میگی منو خواهرامم اسمامون به هم نمیاد اتفاقیم نیوفتاده 

اینکه اسم ها بهم بیان قشنگه و موافقم

ولی دیگه اگه پیدا نشد اسم قشنگ، لزومی نداره حتما بهم بیان

[[ خَلوَتی داریم و حالی با خیالِ خویشتَن ]]                                     ‌🔇📖🦥🦋🍬🌌🔬🩸🎶⏰️
2706