2733
2734
گرون ترین منطقه شهرتون متری چند؟اسم شهرتونم بگو اگرممکن

کار سختی نیس . هر شهری رو بخوای بزن تو دیوار باقیمت و منطقه برات میاد

🙏با احترام🙏زیر۱۸سال نظر ندن ریپ هم ندن🍁 ( کاربر جدید نیستم ؛ کاربری چندسالم بدلایل نامعلوم ترکید )
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دنبال زیر بغل ماری..... من خودم ساکن یه شهر نسبتا کوچیکم

مار بغل نداره الکی نگرد !! و خب شهرای بزرگ ک خب کوچیکاش شهرستانن درسته 😊

🙏با احترام🙏زیر۱۸سال نظر ندن ریپ هم ندن🍁 ( کاربر جدید نیستم ؛ کاربری چندسالم بدلایل نامعلوم ترکید )

درجریانم

گرون ترین منطقه های تهران ولنجک ونیاوران وفرشته والهیه س وسعادت آبادو... ازهمه گرونترنیاوران که متری260 تا300میلیونم هست... 

من دوتا شهرعلاوه برتهران آماردارم یکی شمال یکی مشهدنهایت گرونترین آپارتمانش متری100

توبهترین جابهترین منطقه... والبته تبریزم آماردارم

تهران شماده سال پیش باکمترین درآمدوکمی پس اندازمیتوونستی خونه جای خوبم بخری الان بایدحتمایاارث برسه یاکمکی بشه یاشغل ودرآمدت عالی باشه... 

پایین ترین منطقه توتهران متری50 60تومن شده واقعاقابل مقایسه باهیچ جای دیگه نیست... 

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2742

بهترین مناطق تهران روشماسرچ کنی باشهرهای دیگه مقایسه کنی فاصله ی طبقاتی که هیچی به قول معروف جرطبقاتی شمامشاهده میکنی

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
مبارکتون باشه  چه ماشینی گرفتین وام گرفتین؟؟

تیبا گرفتیم ،بله وام و قرعه کشی خونگی 

💜                                                                                                                                                                                                                                           
2740
ببخشید میشه بپرسم چطوری؟

عزیزم خونه رو همسرم مجرد که بود ساخت ،طبقه بالای خونه پدرشوهرم ،میگه همه حقوق میدادم به وام و قرعه کشی خانگی تا تونستم بسازم 

برای ماشین هم سه سال از ازدواجمون میگذره این مدت همیشه در حال پس انداز و هر سال قرعه کشی مینوشتیم و پولو کنار میزاشتیم و زمستون سال قبل یه وام ۱۰۰ میلیونی گرفتیم و تونستیم یه ماشین بخریم ۲۵۰ میلیون 

من برای خرید خونه برنامه ریزی دارم مثلا هر دو ماه مواد شوینده میخربم 

هر ماه گوشت و مرغ 

برنج سالانه می‌خریم 

میوه و سبزیجات هفتگی 

پس پول لازم برای خرید اول ماه میزاریم کنار ،بعد پول قسط وام و قرعه کشی میزاریم کنار ،هر چی موند پس انداز 

مثلا حقوق ۹ میلیونی ۳ تومن قسط وام ،۲ تومن قرعه کشی ،۳ تا ۴ تومن خرج خونه ،اگه چیزی موند پس انداز میشه

💜                                                                                                                                                                                                                                           
عزیزم خونه رو همسرم مجرد که بود ساخت ،طبقه بالای خونه پدرشوهرم ،میگه همه حقوق میدادم به وام و قرعه ک ...

ما هم حقوقمون ۹ ملیونه میخایم وام بگیریم ولی ب این آسونیا کسی وام نمیده شما چ وامی گرفتین؟

و من همچنان امیدوارم...💙🙂
ما هم حقوقمون ۹ ملیونه میخایم وام بگیریم ولی ب این آسونیا کسی وام نمیده شما چ وامی گرفتین؟

عزیزم من از وام و این چیزا زیاد سردر نمیارم ،فقط میدونم بانک ملی بود با سود ۱۸ درصد 

💜