2733
2739
عنوان

مراقبت از مادر و پدر به هنگام سالمندی

| مشاهده متن کامل بحث + 185 بازدید | 17 پست
حق داری عزیزم . شما داری به صورت منطقی نگاه میکنی و کاملا هم حرفت درسته . حتی اون پدر و مادر الان حق ...

یه پرستار برای اینکه پوشک مادر بزرگم رو عوض کنه در روز دو بار میاد و یا میاد که ببره حموم. من هم میگم پرستار بگیرید. پدر بزرگم سالمه مشکلی نداره. 

ولی حرف پرستار شبانه روزی میشه مادر بزرگ و پدر بزرگم گریه میکنن . 

باورت نمیشه خونه ای که هستن زیرش مغازس که داییم توشه بعد چند نفر میومدن بازدید، مادر بزرگم میگفته اینا اومدن مالیات زیاد نوشتن بررسی کنن ببین مالیات رو کم کنن، نگو برای بررسی قبل از زدن سند خونه به نام پسرا میومدن. 

در اینکه همیشه بین پسر و دختر فرق گذاشتن که شکی نیست خودش یه شاهنامه است.من کوچیکترینش رو میگم که وقتی سفر زیارتی مکه یا کربلا میرفتن همه سوغاتیا واسه نوه های پسری بود اگه چیزی باقی میموند به ما میدادن🙂 تا چیزای خیلی بزرگتر 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
حق داری عزیزم . شما داری به صورت منطقی نگاه میکنی و کاملا هم حرفت درسته . حتی اون پدر و مادر الان حق ...

مرسی که به درد و دلم گوش دادی🌹

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی که به درد و دلم گوش دادی🌹

خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم . 

حق داری کاملا . ولی چه میشه کرد این ماجراها همیشه بوده تا همیشه هم خواهد بود 🫠

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚