2703
2553

پدر بزرگ مادر بزرگم خیلی مسن هستن. 

مادر و و خالم ام که اونها هم ۶۰ سال سن دارن مراقبت میکنن هر روز عصر میرن خونشون غذاشون رو میپزن خونه رو مرتب میکنن و ...

ولی دایی هام اصلا کمک نمیکنن. 

به نظرتون فقط وظیفه ی دختره؟ 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

فقط وظیفه دختر نیست

ولی دخترا با عاطفه ترن و دلشون نمیاد پدر و مادر تو سختی باشن

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

دیگ جواب مشخصه

حالا اونا وظیفشونو انجام نمیدن بحثش جداس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عروسا معتقدن تا دختر هست اونا نباید کاری کنن...اما وظیفه انسانی حکم میکنه به سالمندان کمک کنیم چون اونا برکت زندگی هستن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

قطعا نه . منطقی اینه که اگر دایی ها نمیتونن کمک کنن روزهای هفته تقسیم بشه و سهم دایی ها رو پرستار مراقبت کنه تا خاله و مادرتون هم یه روزایی رو به کارهای خودشون برسن

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

معلومه که 

پدر مادر هم برای دختر زحمت میکشن هم پسر

با ید همه فرزندان کمک کنن به نگهداری پدر مادر

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️
2714
عروسا معتقدن تا دختر هست اونا نباید کاری کنن...اما وظیفه انسانی حکم میکنه به سالمندان کمک کنیم چون ا ...

خالم به یکی دیگه داشته میگفته من ارتروز دارم و خواهرم هم دیسک کمر شاید پرستار بگیریم خودمونم بریم سر بزنیم 

زن دایی کوچیکم گفته خب یه روز در میون شما و (اسم مامانم) برید. 

این در حالیه که پدر بزرگ و مادر بزرگم کل زندگیشون رو به نام دایی هام زدن 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
قطعا نه . منطقی اینه که اگر دایی ها نمیتونن کمک کنن روزهای هفته تقسیم بشه و سهم دایی ها رو پرستار مر ...

همین رو گفتن ولی کی زیر بارش میره؟ مادر و خالمم دلشون نمیاد ناراحت بشن مادر پدرشون

چه جایی و از کیا می پرسی؟! طبق نظریه جهانی عروس های نی نی سایت بله فقط وظیفه دخترها هست و باید زودت ...

روز اول عید خالم از پسر داییم خواسته مبل رو با هم جابجا کنن (فقط یه مبل ) زن داییم گفته محمد حسین حواست باشه کمرت درد میگیره . 

همین رو گفتن ولی کی زیر بارش میره؟ مادر و خالمم دلشون نمیاد ناراحت بشن مادر پدرشون

عزیزم اونا اجر بزرگی از خدا میبرن و قطعا توی راه دنیا و اخرتشون این سعادت رو حس میکنن . متاسفانه ادمای دنیا روز به روز بی معرفت تر میشن . چاره چیه ادمای با شخصیت و انسانی مثل مادرت و خاله ات باید جور بی مسئولیتی اونا رو بکشن چون درک میکنن که مادر و پدر تکرار نشدنی هستن

عزیزم اونا اجر بزرگی از خدا میبرن و قطعا توی راه دنیا و اخرتشون این سعادت رو حس میکنن . متاسفانه ادم ...

اخه مادر و خاله ی من روز به روز پیرتر میشن مامان من دیسک کمر داره حتی ده دقیقه نمیتونه راه بره باید ده جا بشینه. خالمم زانوهاش ارتروز داره و باید عمل کنه. 

مادر بزرگ و پدر بزرگم مغازه هاشون و خونه اشون رو به نام پسراشون کردن ... ولی بازم مادر من با این شرایط باید بره...

راستش من خیلی ادم مذهبی ای نیستم و پاداش و اینا واسم مهپ نیست ولی میبینم که دایی ها و زن دایی هام انقدر جوون موندن ولی مادر و خاله من انقدر پیر میشن 

اخه مادر و خاله ی من روز به روز پیرتر میشن مامان من دیسک کمر داره حتی ده دقیقه نمیتونه راه بره باید ...

حق داری عزیزم . شما داری به صورت منطقی نگاه میکنی و کاملا هم حرفت درسته . حتی اون پدر و مادر الان حق رو ناحق کردن با این وضعی که میگی و مدیون هستن .  درسته که ما ادما خدا رو نادیده میگیریم ولی خدا کارای ما رو نادیده نمیگیره . شنیدی میگن هر چه کنی به خود کنی ؟ قطعا برای مادر و خاله ات اجری وجود داره . کاش اقلا به خاطر خودشون هم که شده پرستار بگیرن 🙁

2706