2733
2739

من همیشه از بیرون میام زیور آبلت رو روی اون خزه میزارم بعد رفتم خوابیدم که زنگ زدن برای بستعه دقت کنید همسرم هپم که اوند انگشترو ساعتشو همون جا کذاشته  حتی کشو پایین رو هم نبستم شاید برای انگشت نگاری بیان که شوهزم میگه زیر ۵۰۰ نمیان 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من هر چی فکر می کنم باورم ننیشه که اون خانم درد رو باز کرد منو بی حال دید جیغم زد بعد به من گفت سر کارم دیرر میشه منم کشون کشون خودمو کشیدم بیزون یه کم حالم جا اومد پاشدم رفتم طبقه خودمدنو زرم

2742
الان صورت جلسه کردن؟ واقعا حق میدم بهت،ادم توی اون لحظه توی چند دقیقه میره پایین فکرش هم نمیکنه چنی ...

بخدا قسم اگه من به خاطر طلا ها اانقد ناراحت شده باشم چون قضا بلا  بوده بی مبالاتی خورمم بوده که درو باز گذاشتم  تو گوشی زدن  اون خانمم که جواب داره و تقاصشو میده  فقط سر از کاز ان خانم درب آسانسور در نیاوردم بعنی انشانست انقدر مردده ؟

بله متاسفانه همینطوره منم تجربه کردم😔

واثع ببین منششاید نسم ساعت ولو تو آسانسور بود یاهز بدبختیزنک خطررو میزدم هیچی نمی اومود به سایدارزگفتم گفت در بسته میشه صدا نمیاد در حالی که یعدا امتحان کررم عین آژیر بود اون خانم نگفت این تو آسانسور جطوری در بساد آخه

2738
شاید خانمه ترسیده فرار کرده که به هرحال کارش احمقانه بوده

یه جیغ زد چون انتظار نداشت کسی افتادهباشه ولی منه نمرده بود بعد یا خونسردی فت من سر کازم دیر میشه حتی سر راهش یکیوصدا نکرد

بچه ها جون خیلی ممنون از همفکریتون صورت جلسه که شد ه فردا ام پیگیری می کنم 

شما جواب  سوال ۶ سال مارو دادید که چرا نمیزاشتن که مدیر عوض بشه و برای راهرو دوربین بزارن وقتی به مدیر گفتم دوربیتو که کنار لابی یه جا واسه خودش درست کرده ببینم و چراا راهرو ها دوربین ندارن مردا اعتراض کردن پس برای این بوده که مشخص نشه کی میره واحدشون من فقط متعجبم که به اون خانم چه  ربطی داشت که دودستی ز د تو سر من رفتم دکتر گفت گوشم  ملتهبه اصلا انگار مایع داخل گوشم توکون خورده تازه من چشممنو آر کی هم کرده بودم سالها پیش  ضربه برام بده

عزیزم طلاهاتون پیدا شد؟

سلام عزیزم نه گلم حتی نیومدن انگشت نگاری کنن ازاون موقع تا حالا همش کلانتری بودیم اون مدیر بی لیاقت هم تازه از من شکایت کرده انقدر ازهمه تو مجتمع آتو داره ۸ نفرم امضا کردن که من بهش فحش دادم شوهرم گفت عجب عوضیه خودش وقتی که کسی نبوده بهت بی احترامی کرده بعد که تو بهش اعتراض کردی و اون خانم هم زده وتو جوابشونو دادی به بقیه گفته این به من توهین کرده 

تازه هر حرف رکیکی که میگفت زیر لبی میگفت فقط من میشنیدم 

ابلاغیه خانم همسایه رو چون اسمشو نمی دونستیم بهمون مامور ابلاغ دادن بردیم دم واحدشون نزدیک بود خودش و شوهرش و پسرش منو بزنن خانمه گفت چقدرتو پرویی که شکایت کردی

احتمالا هر کیو تا حالا زده راضی بوده انگار که حالا از شکایت من انقدر حرصشون گرقته بودمنتظریم پیامک بیاد روزدادگاه مشخص بشه