2733
2739
کلونازپام خورده بابام برده دکتر گفته ببرید بیمارستان شستشو بدن معده اشو اما نمیخاد ببره چون خیلی سخ ...

نه اگه ۴ تا بیشتر نیست ی کم میره تو هپروت و می‌خوابه 

بعدم شستشو معده نمیدن برای ۴ تا قرص که تازه خورده  بهش شارکول میدن بخوره بالا بیاره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان بچه ها میگن آبلیمو بده آبلیمو بدم که بدتر فشارش میافته چه کار کنم

آبلیمو نده من خودم فشار بالام کلونازپام میخورم فشارم میفته آبلیمو بخوره غش میره ببرتش دکتر فشار ایناشو چک کنه شاید سرومی چیزی بزنه نرمال شه

2728
نه عزیزم چند بار تو اقوام خودمون دیدم سریع ابلیمو و اب و قاطی کردن بدون شکر دادن خوردن میگه ابلیمو م ...

اگه فشارش پایین باشه غش میره من خودم فشار بالام این کلونازپام فشار رو میندازه آبلیمو خودش فشار رو میندازه بدن با بدن فرق داره

2738

استارتر بهترین کار اینکع ببری بیمارستان یا دکتر چون زیادم نخورده بگو خوابش نمیومد عصبی شد چهارتا خورد تمام

الان اینجا هر کی یه چی میگه بدن با بدن فرق داره یکی جهارتا کلونازپام بخوره خوابش نمیگیرع ولی یکی بخوره سکته میکنه خلاصه خطرناکه ببرش فشارش رو چک کنه خیالت هم راحت شه

کلونازپام خورده بابام برده دکتر گفته ببرید بیمارستان شستشو بدن معده اشو اما نمیخاد ببره چون خیلی سخ ...

من ۱۳ تا قرص اعصاب خوردم هیچیم نشد ولی برا دوم ۲۰ تا قرص کلیه خوردم رقتم بیمارستان معدمو شستن هیچیم مشد البته ۲ روز ایسیو بودم