2737
2734
عنوان

خانما و اقایونی که توی اشنایی هستین...

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 23 پست

به خودتون زمان بدید

از صحبت های معمولی شروع کنید 

روزت چطور بود راجع به روزتون برای هم بگید اما خیلی جزیی هم نباشه که حوصله سر بر باشه 

میتونید یک اتفاق از روزتون رو به عنوان موضوع در نظر بگیرید روش صحبت کنید

درباره اخلاقیاتشون بپرسید یا هر سوال شخصیتی که بخواد راجع بهش براتون صحبت کنه مثلا حدس میزنم ادم درون گرایی هستید درسته؟

بعد دیگه همین رو باز کنید 

از علاقه مندی های خودتون توی روز بگید که اونم متقابلا برای شما صحبت کنه 

مثلا ااین قسمت از روزم رو این کار رو این مبحث رو علاقه دارم برام جالبه شما چطور شما از ورزش خوشتون میاد. یک طرفه از خودتون صحبت نکنید متقابل سوال بپرسید مثلا اگر میگید من دوست دارم رفتار متناسب با موقعیت داشته باشم توی چت هاتون بود بعدش بپرسید شما چطور ادم شوخی هستید جدی هستید هر چیزی رو به اون هم پاس بدید 

به خودتون زمان بدید  از صحبت های معمولی شروع کنید  روزت چطور بود راجع به روزتون برای هم ...

و پارتنر من خیلی ساله باهمیم اما هنوزهم خیلی خوشش میاد که یهو بهش زنگ بزنم بعضی وقتا بعد از کارم یا همون سرکارم زنگ میزنم خیلی هم حرف نمیزنم در حد ۵ دقیقه  یا یک دفعه یک پیام میدم مثل چطوری خسته نباشی روزت بخیر 

و از نظر من مشکلی نداره شما در حد همین پیام های کوچیک پیشقدم باشید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و پارتنر من خیلی ساله باهمیم اما هنوزهم خیلی خوشش میاد که یهو بهش زنگ بزنم بعضی وقتا بعد از کار ...

خوب از ناتوانی م در پیش بردن بحث بعدی نگرانم

بهش پیام بدم چطوری خسته نباشی

اونم میگه خوبم شماهم خسته نباشی

خب بعد من چی بگم

از گفتگو های وارفته خوشم نمیاد

بعدی نداره همین هست پیام کوچولو اسمشه 

روزت بخیر امیدوارم روز خوبی داشته باشی اونم میگه توهم همینطور و تمام 

این نشانه به فکر بودنه در طول روز هست حتما لازم نیست بحثی درست کنید وقتی چند روز این کار رو انجام بدید و اون هم انجام بده یه حس صمیمیت به وجود میاد که باعث میشه رابطتون بهتر جلو بره و کم کم خودش بحث رو جلو میبره 

و رابطه کم کم شکل میگیره اون حس صمیمیت هست که باعث صحبت میشه

2731
بعدی نداره همین هست پیام کوچولو اسمشه  روزت بخیر امیدوارم روز خوبی داشته باشی اونم میگه ...

امشب براش اهنگ بفرستم و بگم چقدر لذت بخشه نوشیدن چای و گوش دادن به این اهنگ... پیشنهاد میکنم بهتون

چطوره؟؟

یا چون دیشب گله داشت و سرد بود، امشب بهش بگم دوست دارین من به عنوان کسی که دارین باهاش اشنا میشین، فکر میکنین چطور میتونم صحبت و صمیمیت بهتری داشته باشم؟؟

این فکر چطوره؟؟

بنظرتون همیشه پیام روز بخیر رو روتین وار بهش بدم؟؟ تکراری و خسته کننده نیست؟؟ 

بعدی نداره همین هست پیام کوچولو اسمشه  روزت بخیر امیدوارم روز خوبی داشته باشی اونم میگه ...

امروز برای اولین بار عزیزم خطابش کردم🙈😬😅😅💔

گفته بیمارستانم.مطالب امروز سخته. شماهم مراقب خودت باش امروزپنحشنبه ست حتما سرت شلوغه و زیاد درس داری.

مثلا من به این پیامم حس خوبی ندارم.چون حس میکنم خوب تموم نشد و طرف معذبه که خب حالا در جواب چی بگم

نظر و راهنمایی ای برام دارین؟؟ اسکرین رو میذارم تا برخوردم رو ارزیابی کنین

عزیزم اینکه بخواهید هر روز بگید روز بخیر بله تکراری هست اما اون یه مثال بود میتونید جملات مختلفی استفاده کنید و  هر روز هم نباشه مشکلی نداره و بهتره بگذارید یه روزهایی هم اون بگه

بعدش این که اصلا مستقیم نپرسید چطور میتونیم صمیمی باشیم و بگذارید در طول زمان اتفاق بیفته در لا به لای صحبت ها میتونید غیر مستقیم اشاره کنید مثلا اگر بحثی بود خاله و شوهر خالم خیلی صمیمی هستند به نظرتون چی باعث این صمیمیت میشه  یا همکلاسیم با دوست پسرش 

بعدش اینکه که نمیخواد راجع به هرچیزی توضیح بدید مثلا اهنگ بفرست ولی نگو چه لذتی داره گوش دادن به این اهنگ و خوردن چای فقط اهنگ رو ارسال کن بگذار اون نظر بده 

و عزیزم اصلا به فکر معذب بودن نباش هر جمله ای که فکر میکنی مناسبه رو بگو اگر بخوای همش فکر کنی اون چی فکر میکنه در طول زمان خسته میشی

2740